سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رالی بانوان در کرمانشاه برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رالی بانوان در کرمانشاه برگزار می‌شود

رالی بانوان در کرمانشاه برگزار میشود

نایب رییس هیات اتومبیلرانی استان کرمانشاه گفت: دومین رالی بانوان در کرمانشاه برگزار می‌شود.

شهناز اجاقی در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: دومین رالی اتومبیلرانی بانوان کرمانشاهی، روز شنبه هفته آینده( 15 آبان) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این رالی راس ساعت 10 صبح روز شنبه هفته آینده از مقابل باشگاه اندیشه (بلوار ظفر) آغاز و تا میدان تاق بستان ادامه می‌یابد. نایب رییس هیات اتومبیلرانی کرمانشاه گفت: برای برگزاری این رالی با پلیس راهور استان هماهنگی لازم به عمل آمده است.

اجاقی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این رالی به منصه ظهور رساندن رانندگی ایمن و سالم است و اصلا چنین هدفی نداریم که یک مسابقه تند و سریع داشته باشیم. وی افزود: هدف از این رالی نقشه خوانی و رعایت اصول صحیح رانندگی و رعایت کامل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است.

نایب رییس هیات اتومبیلرانی استان کرمانشاه گفت: چند ایستگاه نیز در طول مسیر قرار داده ایم که داوران ما در آنها حضور دارند و در طول مسیر نیز از طریق فیلمبرداری هوایی و ارسال آنلاین آن به هیات داوران، عملکرد شرکت کنندگان در رالی را رصد کرده و در نهایت برترین بانوی راننده استان را انتخاب خواهیم کرد.

اجاقی یادآور شد: در دوره قبلی این رالی 50 بانوی کرمانشاهی شرکت کردند و در این دوره نیز تصور می شود همان حدود شرکت کننده داشته باشیم.