جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

راهپیمایی 22 بهمن مایه دلگرمی دوستان و یاس دشمنان است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی 22 بهمن مایه دلگرمی دوستان و یاس دشمنان است

راهپیمایی 22 بهمن مایه دلگرمی دوستان و یاس دشمنان است

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را مایه دلگرمی دوستان و یاس و دلسردی دشمنان نظام دانست.

حجت الاسلام مجتبی فتح‌اللهی‌نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب این راهپیمایی‌ را رصد می‌کنند، گفت: حضور پرشور و انقلابی مردم در راهپیمایی22 بهمن امسال نماد بارز تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب است.

فتح‌اللهی‌نژاد حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را مایه دلگرمی دوستان نظام دانست و گفت: اینکه مردم با وجود مشکلات و گرفتاری‌های متعدد در راهپیمایی 22 بهمن حضور می‌یابند از اهمیت زیادی برخوردار است و وظیفه مسئولین را سنگین‌تر می‌کند.

وی حضور گسترده و انقلابی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را حامل یک پیام مهم برای دشمنان دانست و گفت: این حضور اقشار مختلف مردم  بعد از 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران مایه دلگرمی دوستان و مایه یاس و دلسردی دشمنان خواهد بود.

فتح‌اللهی‌نژاد در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات هفتم اسفند ابراز امیدواری کرد: مردم با حضور پرشور خود در این انتخابات حماسه دیگری را رقم زده و برگ زرین دیگری را بر تاریخ این مرز و بوم حک کنند.

وی با تاکید بر نقش مهم نمایندگان مردم در مجالس‌ خبرگان رهبری و شورای اسلامی در تصمیم‌گیری‌های کلان نظام، حضور با شور و شعور مردم در انتخابات را حائز اهمیت دانست.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: با حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای در هفتم اسفند ماه شاهد راهیابی افرادی پرتلاش و پرتوان و متعهد به این دو مجلس باشیم.