رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

راهیان نور یک حرکت فرهنگی مناسب در راستای ترویج فرهنگ شهادت است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیان نور یک حرکت فرهنگی مناسب در راستای ترویج فرهنگ شهادت است

راهیان نور یک حرکت فرهنگی مناسب در راستای ترویج فرهنگ شهادت است

جانشین سازمان بسیج هنرمندان کشور حضور هنرمندان در مناطق عملیاتی راسبب تقویت روحیه برای خلق آثار بامحوریت مقاومت دانست وگفت: راهیان نور حرکت فرهنگی مناسب برای ترویج فرهنگ شهادت است.

به گزارش خبرنگار مهر، جمعی از فعالان تئاتر و سینما امروز چهارشنبه از مناطق عملیاتی شهرستان سرپلذهاب و یادمان‌های دفاع مقدس بازدید کردند و با آرمان‌های امام(ره) و شهدا بیعتی دوباره بستند. احمدرضا نیازآبادی در جریان این بازدید اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون خون پاک شهدای والامقام است و آسایشمان را مدیون شهیدان هستیم.

وی دهه اول محرم را فرصتی مناسب برای تبلیغ و تبیین ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس دانست و افزود: در این ایام می‌توان با حضور در مناطق عملیاتی کشور جلوه‌های بارزی از ایثار و دلاوری شیفتگان اباعبدالله الحسین(ع) در دوران ۸ سال دفاع مقدس را برای جوانان بازگو و تشریح کرد.

نیازآبادی اعزام هنرمندان از سراسر کشور به مناطق عملیاتی را یکی از اهداف و برنامه‌های مهم سازمان بسیج هنرمندان دانست و افزود: امروز به همراه تعدادی از هنرمندان عرصه تئاتر و سینما در منطقه عملیاتی بازی دراز حضور پیدا کردیم و امیدواریم شروعی برای حضور پررنگ هنرمندان در این مناطق باشد.

جانشین سازمان بسیج هنرمندان کشور شهدای دفاع مقدس را مایه عزت و افتخار جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: امنیت و آرامش امروز نظام به برکت خون پاک شهیدان حاصل شده است.

وی حضور هنرمندان در مناطق عملیاتی را سبب تقویت روحیه و اراده برای خلق آثار هنری با محوریت مقاومت دانست و گفت: راهیان نور یک حرکت فرهنگی مناسب در راستای ترویج فرهنگ شهادت است.

نیازآبادی ابراز امیدواری کرد؛ با حضور فعالان عرصه هنر در مناطق عملیاتی بتوانیم گام‌های موثری به منظور معرفی شهدای والامقام در قالب آثار هنری برداریم تا برای آیندگان ثبت شود.