سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

راه اندازی دو ایستگاه نوروزی پلیس برای خدمت رسانی به مسافران در سنقر - نمایش محتوای خبر

 

 

راه اندازی دو ایستگاه نوروزی پلیس برای خدمت رسانی به مسافران در سنقر

فرمانده انتظامی شهرستان سنقر از تمهیدات و اقدامات ویژه این انتظامی برای برقراری امنیت و خدمت رسانی به شهروندان در ایام نوروز ۹۶ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "مجتبی شهبازی" در جمع فرماندهان، مدیران و روسای پلیس‌های تخصصی از آمادگی کامل پلیس این شهرستان در تعطیلات نوروزی سال ۱۳۹۶ خبر داد و گفت: با توجه به قرار گرفتن در ایام پایانی سال، پلیس جهت افزایش ضریب امنیتی اماکن عمومی و خصوصی و نیز آسایش شهروندان به منظور انجام خرید ومسافرتهای نوروزی، اقدامات و طرح‌های ویژه‌ای را برای این ایام پیش بینی کرده است.

این مقام انتظامی افزود: نیروی انتظامی و دیگر ادارات، وظیفه خدمات رسانی وپاسخگوئی به نیازهای مسافران نوروزی را برعهده دارندودر این راستاتوسط پلیس شهرستان دو ایستگاه نوروزی راه اندازی می‌شود.

وی در ادامه بیان داشت: همچنین اجرای طرح ترافیکی ویژه نوروز ۹۶ در تمامی معابر و محورهای مواصلاتی توسط پلیس راه و راهور از تاریخ ۲۵ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت.

سرهنگ شهبازی با اشاره به اینکه بیشتر منازل در ایام نوروز خالی از سکنه و ۸۰ درصد سرقت‌ها توسط مجرمان سابقه دار انجام می‌شود بیان کرد: در این ایام علاوه براینکه توسط پلیس آگاهی و دیگر واحدهای اجرائی کنترل مجرمین سابقه دار در دستور کار قرار دارد بیش از ۱۷ گشت خودرویی، سه گشت موتورسوار، چندگشت پیاده، فعال کردن شبگردهای شهر و روستاواستفاده از ظرفیت پلیس‌های افتخاری برای پیشگیری و پوشش دادن خیابان‌ها و محلات به منظور جلوگیری از وقوع جرایم به خصوص سرقت راه اندازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پلیس به تنهایی نمی‌تواند جامعه‌ای مطمئن و سالم ایجاد کند، اظهار کرد: مشارکت و همراهی مردم با پلیس در ایجاد امنیت پایدار و همیشگی تعیین کننده و تاثیر گذار است.