سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

رای مردم حق الناس است و از آن به بهترین شکل صیانت می‌شود. - نمایش محتوای خبر

 

 

رای مردم حق الناس است و از آن به بهترین شکل صیانت می‌شود.

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه: مهمترین اصل حضور پرشور مردم به مانند همیشه در پای صندوق رأی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، داریوش رستم آبادی دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی رای مردم حق الناس است و از آن به بهترین شکل صیانت می‌شود.

استان کرمانشاه در نشست با اعضای هیات نظارت انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان روانسر با اشاره به در پیش بودن پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد، مهمترین اصل حضور پرشور مردم به مانند همیشه در پای صندوق رأی است.

وی با بیان اینکه معمولا میزان مشارکت مردم ایران اسلامی در انتخابات بیش از ۷۰ درصد است گفت: این میزان مشارکت بسیار بالا در هیچ جای دنیا حتی کشورهایی که ادعای دموکراسی دارند وجود ندارد.

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان با بیان اینکه دشمنان انقلاب همواره تمام تلاش خود را برای دلسرد کردن مردم و کاهش حضور آنان در پای صندوق‌های رأی بکار می‌گیرند تصریح کرد: ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور گسترده خود در انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ یک بار دیگر تمام توطئه‌های بدخواهان انقلاب اسلامی را خنثی می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه رای مردم حق الناس است گفت: با تمام توان از آرای مردم صیانت می‌شود. رستم آبادی همچنین افزود: تن‌ها ملاک برای بررسی صلاحیت نامزدهای حضور در انتخابات قانون است و در این راستا کار بررسی صلاحیت نامزدهای محترم انتخاباتی با دقت انجام می‌شود.

در این نشست همچنین ویس مرادی فرماندار روانسر نیز با ارایه گزارشی از آخرین تمهیدات اندیشه شده برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در شهرستان روانسر گفت:: با هر گونه تخلف انتخاباتی قاطعانه برخورد می‌شود. وی همچنین بر حفظ حرمت نامزدهای انتخاباتی از سوی همه مراجع اجرایی و نظارتی تاکید کرد.