جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

رسالت دانشگاه یک رسالت فرهنگی است - نمایش محتوای خبر

 

 

رسالت دانشگاه یک رسالت فرهنگی است

رسالت دانشگاه یک رسالت فرهنگی است

رییس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: رسالت دانشگاه یک رسالت فرهنگی است و هر اقدامی در دانشگاه باید با معیارهای فرهنگی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر محمدابراهیم اعلمی آل آقا در مراسم تجليل از كاركنان برتر دانشگاه رازي که با حضور مسوولين و كاركنان دانشگاه در سالن شهيد عليمحمدي دانشکده علوم برگزار شد، اظهارکرد: رسالتي كه ما در دانشگاه برعهده داريم يك رسالت فرهنگي است و در اين مسير فرهنگي بايد آنچه كه نياز شهر، استان و كشور است را اجابت كنيم.

اعلمي آل آقا اظهارکرد: دانشگاه رازي با قدمتي حدود 40 سال طبيعي است كه بتواند تاثيرگذار بر محيط باشد. رييس دانشگاه رازی کرمانشاه خاطرنشان كرد: براي ما كاركنان توفيقي است كه در نظام اسلامي خدمت مي كنيم و آن هم در جايي به نام دانشگاه كه محل آينده سازان ميهن اسلامي است.

اعلمي آل آقا گفت: محيط كارمندي محيط شرافت، پاكدامني، صداقت و كار خالصانه است و بايد با حفظ روحيه خدمت تلاش كنيم كه سال به سال وضعيت كاري خودمان را بهبود ببخشيم و با ايجاد خلاقيت در كار به روند رو به رشد دانشگاه كمك كنيم.

رييس دانشگاه رازی کرمانشاه تاكيد كرد: شايسته است در هر پست و مقامي كه قرار داريم، رسالتي كه بر عهده ما گذاشته شده را به بهترين نحو ممكن انجام دهيم تا نامي نيك از ما به يادگار بماند، چرا كه تاريخ در آينده عملكرد ما را قضاوت خواهد كرد. وي گفت: كارمندان دانشگاه بايد رفتاري در شان دانشگاه داشته باشند.

احترام اصلي‌ترين محور تعامل همكاران دانشگاهي است. نوع رفتار و نوع برخورد با ارباب رجوع از جمله وظايفي است كه بايد به آن توجه داشته باشيم. در این مراسم از مديران و كاركنان نمونه دانشگاه رازی کرمانشاه با اهداء لوح و هدايايي تجليل شد