رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

رسانه‌ها برای معرفی ظرفیت‌های بخش کشاورزی استان برنامه‌ریزی کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه‌ها برای معرفی ظرفیت‌های بخش کشاورزی استان برنامه‌ریزی کنند

رسانه‌ها برای معرفی ظرفیت‌های بخش کشاورزی استان برنامه‌ریزی کنند

قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمانشاه در بخش کشاورزی، خواستار توجه بیشتر رسانه‌ها به این بخش شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، قباد تجری با حضور در دفتر این خبرگزاری و تبریک روز خبرنگار، استان کرمانشاه را بیش از هرچیز یک استان کشاورزی خواند و افزود: قابلیت‌های کشاورزی این استان تاجایی است که این استان در چند سال اخیر به عنوان قطب کشاورزی مطرح شده است.

تجری استان کرمانشاه را یکی از تولیدکنندگان اصلی گندم، جو و نخود دانست و افزود: این استان در تولید محصولات دیگر بخش کشاورزی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با بیان اینکه توسعه بخش‌های مختلف به‌ویژه بخش کشاورزی نیاز به برنامه‌ریزی برای جذب سرمایه‌گذاران دارد، خواستار توجه رسانه‌ها به این بخش شد و افزود: رسانه‌ها باید برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بخش کشاورزی این استان برنامه‌ریزی کنند.

وی در ادامه رویکرد سازمان جهاد کشاورزی را معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های بخش کشاورزی عنوان کرد و افزود: به نظر می‌رسد برنامه‌ریزی در این خصوص خواهد توانست در جذب سرمایه‌گذاران به این استان حائز اهمیت باشد.

تجری گفت: علاوه بر این، ظرفیت‌های گردشگری زیادی در دل قابلیت‌های بخش کشاورزی این استان نهفته است که باید از آن استفاده کنیم.