رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

رشد ۱۱.۵ درصدی تحقق تعهدات فنی و حرفه ای استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد ۱۱.۵ درصدی تحقق تعهدات فنی و حرفه ای استان کرمانشاه

رشد ۱۱.۵ درصدی تحقق تعهدات فنی و حرفه ای استان کرمانشاه

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه از تحقق بیش از ۵۰ درصدی تعهدات سالیانه این اداره کل درنیمه اول امسال خبر داد و گفت: از این نظر نسبت به سال قبل رشد ۱۱.۵ درصدی داشته ایم.

داوود ناصری امید در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تحقق تعهدات آموزشی این اداره کل طی مدت سپری شده از سال ۹۵ گفت: با توجه به برنامه ریزی‌هایی که در طول امسال صورت گرفت و علی رغم تمام محدودیت هایی که در خصوص اعتبارات داشتیم، خوشبختانه در ۶ ماهه سپری شده از امسال عملکرد خوبی را ارائه دادیم.

وی از تحقق عملکرد ۶ ماهه امسال این اداره کل به میزان ۲ میلیون و ۴۴۸ هزار نفر ساعت در بخش دولتی خبر داد و افزود: این میزان عملکرد معادل بیش از ۵۰ درصد از تعهدات سالیانه ما است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه ادامه داد: در بخش خصوصی نیز یک میلیون و ۶۵۰ هزار نفر ساعت تحقق عملکرد و تعهد سالیانه را در این مدت داشتیم.

وی از رشد عملکرد طی مدت سپری شده از امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در بررسی ای که داشتیم و در رشد عملکردی که از طریق معاونت آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای تنظیم و اعلام شده است، در عملکرد ۶ ماهه سال ۹۵ نسبت به ۶ ماهه سال ۹۴ از رشد ۱۱.۵ درصد برخوردار هستیم که گویای انجام وظایف و تکالیف ما در مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه است.

ناصری امید از در دستور بودن تفاهم نامه هایی برای ۶ ماهه دوم سال نیز خبر داد که منجر به تحقق هر چه بیشتر تعهدات آموزشی این اداره کل طی امسال شود.

وی در پاسخ به اینکه کدام یک از شهرستان های استان نیز طی این مدت از عملکرد بهتری نسبت به سایرین در تحقق تعهدات سالیانه برخوردار بوده اند؟ گفت: به لطف خدا، همه شهرستان های استان در این زمینه خوب قدم برداشته اند اما شهرستان های ثلاث باباجانی، سنقر و کرمانشاه در انجام تعهدات عملکرد بهتری را ارائه داده اند.