رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

رصد تردد زائران اربعین حسینی با 31 دوربین - نمایش محتوای خبر

 

 

رصد تردد زائران اربعین حسینی با 31 دوربین

رصد تردد زائران اربعین حسینی با31 دوربین

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه اعلام کرد که مسیرهای تردد زائران اربعین حسینی در استان توسط 31 دوربین رصد می شود.

بهمن خسروانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه مسئولیت کمیته حمل و نقل و سوخت رسانی ستاد بزرگداشت اربعین حسینی را بر عهده دارد و راه و شهرسازی، شرکت نفت، پلیس راه و راهور نیز در این زمینه با این اداره همکاری می کنند.

وی افزود: علاوه بر این دوربین ها 45 گشت نظارتی پلیس راه نیز در طول مسیر زائران به صورت شبانه روزی حضور دارند و بر تردد آنها نظارت می کنند.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه با بیان اینکه نظارت کامل بر حمل و نقل در استان وجود دارد گفت: ماموران ما به صورت شبانه روزی در پایانه ها حضور دارند و برتردد مسافران نظارت می کنند.
خسروانی اعلام کرد: هشت مجمع رفاهی در مسیر زائران اربعین حسینی در کرمانشاه وجود دارد که به زائران خدمات دهی می کند.
وی افزود: نظارت های بهداشتی و کیفیتی مکرر از این هشت مجتمع صورت می گیرد تا از بروز هرگونه تخلف جلوگیری شود.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه اظهار داشت: گشت های نظارتی ما در تمامی پایانه های مسافربری حضور دارند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی شرکت های مسافربری و یا رانندگان مجوز فعالیت آنها از سه ماه تا یک سال لغو می شود.
براساس اعلام اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه 13هزار و 556 تردد خودرویی زائران اربعین حسینی از ابتدای آذر تا ظهر دوشنبه در جاده های این استان به ثبت رسیده است.