سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

رعایت حقوق مردم و صیانت از آرای آنان سر لوحه کار دولت در انتخابات است - نمایش محتوای خبر

 

 

رعایت حقوق مردم و صیانت از آرای آنان سر لوحه کار دولت در انتخابات است

رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: در انتخابات پیش رو رعایت حقوق مردم و صیانت از آرای آنان برابر با قانون و مقرارات، سر لوحه کار دولت است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، یوسف شاه حسینی در دومین جلسه هماهنگی ستاد انتخابات استان که مسئولین اداری کمیته های هئیت عالی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه حضور داشتند،بیان داشت: همه ما چه مجریان و چه ناظران انتخابات بایستی زمینه هر چه باشکوه برگزار شدن انتخابات را فراهم و تلاش کنیم که مردم در پای صندوق های اخذ رای برای تعیین سرنوشت خودشان حضوری گسترده و حداکثری داشته باشند.

وی حضور و مشارکت مردم در پای صندوق های اخذ رای برای تعیین سرنوشت خودشان را به عنوان یک سرمایه گرانقدر اجتماعی یاد کرد و گفت: اگر چه هئیت نظارت و اجرایی در دو ساختار مجزاتعریف شده اند اما هدف هر دو یکی در راستای برگزاری انتخاباتی سالم رقابتی و قانون مند است.

در این دیدار رستم آبادی دبیر هیت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان کرمانشاه نیز گفت: بر اساس آموزه های دینی ما آبروی مومن ارزش و جایگاه والایی دارد تا جایی که از کعبه نیز بالاتر است بر این اساس ما خود را مکلف به رعایت قوانین انتخابات دانسته و به هیچ وجه با آبروی افراد بازی نخواهیم کرد. وی افزود: مبنا و ملاک بررسی صلاحیت ها مراجع چهار گانه ای است که قانون مشخص کرده است.