سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

رفع مشکل آبگرفتگی معابر هر سال در بودجه شهرداری دیده می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع مشکل آبگرفتگی معابر هر سال در بودجه شهرداری دیده می‌شود

رفع مشکل آبگرفتگی معابر هر سال در بودجه شهرداری دیده میشود

شهردار کرمانشاه گفت: امسال در هر منطقه شهرداری کرمانشاه، مشکل آبگرفتگی دو یا سه نقطه مرتفع شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آرش رضایی در حاشیه مانور آمادگی زمستانی شهرداری کرمانشاه که امروز (24 آذر) در "بزرگراه امام خمینی (ره)" کرمانشاه برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف ما از برپایی این مانور اطمینان دادن به شهروندان است که برای فصل سرما آمادگی لازم را داریم.

وی ادامه داد: این آمادگی در چند بخش از جمله برف و یخ زدگی معابر، آبگرفتگی معابر و کوچه‌ها، تامین شن و نمک و محلول ضد یخ و ... است که همه تجهیزات و نیروهای شهرداری برای این آمادگی به کار گرفته می‌شود. شهردار کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون طرح جامع دفع آب‌های سطحی کرمانشاه نیز در حال مطالعه است، خاطرنشان کرد: هر سال در بودجه شهرداری رقمی برای رفع مشکل آبگرفتگی معابر و مشکلات این بخش در سطح شهر در نظر گرفته می‌شود.

به گفته رضایی چون نقاطی که مشکل آبگرفتگی معابر دارند در سطح شهر زیاد است، انجام عملیات عمرانی برای آن در تمام سطح شهر زمان بر است.

وی تاکید کرد: متاسفانه در گذشته خیابان‌هایی که ساخته شده فقط با هدف بازگشایی معبر بوده و سایر جنبه‌های فنی و کارشناسی به خوبی در آن دیده نشده است.

شهردار کرمانشاه در پایان با تاکید بر اینکه آمادگی شهرداری برای نگهداری از شهر فقط مربوط به فصل زمستان و مانور زمستانی نیست، تاکید کرد: ما در فصل گرما هم کار وسیعی انجام می‌دهیم که عمدتا برای حفظ و نگهداری فضای سبز در فصل تابستان است.