سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رقابتهای کشتی جوانان کشور در اسلام آبادغرب هیچ بار مالی برای ما نداشت - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابتهای کشتی جوانان کشور در اسلام آبادغرب هیچ بار مالی برای ما نداشت

رقابتهای کشتی جوانان کشور در اسلام آبادغرب هیچ بار مالی برای مانداشت

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی جام شهیدان شهبازی و ریزه وندی در اسلام آبادغرب با هدف توسعه ورزش در بین جوانان و نوجوانان برگزار شد و هیچگونه بار مالی برای این اداره کل نداشته است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی با اعلام این خبر اظهارکرد: تمامی هزینه های این رقابت‌ها از محل درآمدهای اختصاصی ورزش و جوانان اسلام آبادغرب و کمک های مردمی این شهرستان تأمین شده است.

رحیمی تمرکز زدایی میزبانی رقابتهای مهم کشوری و بین المللی از مرکز استان و اعطای آن به شهرستانها را راهبرد مهم این اداره کل ذکر کرد و گفت: با این اقدام شهرستان‌های ما نیز از حیث تجهیز و توسعه فضاها و اماکن ورزشی و افزایش تعداد ورزشکاران ارتقای قابل ملاحظه‌ای خواهند یافت.

وی با اشاره به برگزاری مطلوب و بسیار منظم این رقابتها اظهار کرد: این رقابتها طی مدت پنج روز و در دو رشته آزاد و فرنگی با حضور بیش از 300 ورزشکار، داور و کادر برگزاری رقابتها بدون هیچ مشکلی در شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد.

رحیمی در ادامه از تمام افرادی که به برگزاری این مسابقات کمک کردند، قدردانی کرد. وی حضور پرشور مردم اسلام آبادغرب در طول برگزاری این رقابتها را نشانگر علاقه وافر مردم این دیار به ورزش و بخصوص کشتی ذکر کرد و گفت: خوشبختانه در طول برگزاری این رقابتها مردم اسلام آبادغرب استقبال بسیار خوبی از مسابقات داشتند و به خوبی از ورزشکاران مورد علاقه خود حمایت کردند.