حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

رهبر انقلاب : همدردی ها در عمل ادامه می یابد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رهبر انقلاب : همدردی ها در عمل ادامه می یابد

Loading the player...

حضرت آیت الله خامنه ای ، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیشب در جلسه ای با حضور روسای سه گانه و تنی چند از مسئولان کشور با ابراز تاسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از حضور مسئولان در مناطق  زلزله زده و همدردی با مردم تاکید کردند : این همدردی باید در عرصه عمل و کمک به مردم با قوت ادامه پیدا کند تا از مشکلات و رنچ مردم بکاهد .

مقام معظم رهبری ، حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به داغدار شدن مردم کرمانشاه در این حادثه گفتند : مادراین غم با مردم دلاور و مرزبانان دلیر استان کرمانشاه شریک هستیم .

رهبر انقلاب اسلامی افزودند : مصیبت و فقدان عزیزان ، تلخ و سخت است اما امیدواریم خداوند متعال سکینه و آرامش خودرابر دل های خانواده های داغدار نازل ، و چشمان آنان را به لطف و رحمت خودروشن کند . ایشان ، جاری شدن خون محبت و همیاری در رگ های جامعه اسلامی را از تاثیرات اینگونه حوادث دانستند و گفتند : این حوادث همه را به حضور در صحنه های همیاری وارد می کند و امیدواریم در اثر این محبت و برادری ، برکات الهی شامل حال مردم دلاور سرزمین پهلوان پرور کرمانشاه و همه ملت ایران شود .

حضرت آیت الله خامنه ای ، حادثه تلخ اخیر را آزمایشی الهی و میدانی برای ادای وظیفه مسئولان برشمردند و افزودند ، در این دوروز مسئولان از جمله رئیس جمهور محترم با حضور در میان مردم مصیبت زده با آنان همدردی کردند و امیدواریم این همدردی ها در عرصه عمل و کمک به مردم نیز با قوت ادامه یابد و از مشکلات و درد و رنج مردم با توجه به هوای سرد و در پیش بودن فصل دشوار سرما بکاهد.

سال تولید: پاییز 96

مجری : هنگامه نصرالدین پور

تصویربرداران : مهدی سلیمانی ، اسد مظفری