سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

روابط عمومی‌ها در فضای مجازی فعالیت بیشتری داشته باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

روابط عمومی‌ها در فضای مجازی فعالیت بیشتری داشته باشند

روابط عمومی‌ها در فضای مجازی فعالیت بیشتری داشته باشند

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه گفت: روابط عمومی‌ها باید در فضای مجازی فعالیت بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اصغر عظیمی مهر در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان که صبح امروز ( 30 مرداد ماه) در محل سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: دولت یازدهم دولتی پاسخگو در برابر انتظارات مردم است، لذا روابط عمومی ها وظیفه دارند که این پاسخگویی دولت را به مردم نشان دهند.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته دولت و تاکید بر لزوم انعکاس خدمات دولت در بخشهای مختلف به مردم، افزود: یکی از برنامه هایی که هر ساله در ایام هفته دولت برگزار می شد، نمایشگاهی از دستاوردهای دولت بود که با برگزاری آن در سالجاری مخالفم.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه گفت: برگزاری نمایشگاه‌های اینچنینی نه تنها چندان بازخورد مناسب و بازدید کننده خاصی ندارد، بلکه با اصل اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری همخوانی ندارد.

عظیمی مهر خاطرنشان کرد: تجربه یک دهه اخیر نشان داده که مردم آنچنان اشتیاقی برای بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دولت ندارند. وی افزود: نیاز است که با صرف هزینه‌های حداقلی، برنامه هایی باورپذیر برای مردم برگزار کنیم.

این مقام مسئول در استانداری کرمانشاه تاکید کرد: در این راستا نیاز است که مسئولین روابط عمومی‌های استان حضور پررنگ تری در فضای مجازی داشته باشند، چراکه هم هزینه کمتری دارد و هم تاثیرگذاریش بیشتر است.

وی افزود: در این بین بهتر است که از حضور هنرمندان، فرهیختگان، نخبگان و از همه مهمتر انجمن های مردم نهاد استفاده و بهره بیشتری ببریم. مدیر روابط عمومی و امور بین المللی استانداری کرمانشاه گفت: شکل و شمایل اجرای برنامه ها باید بیشتر به سمت فضای مجازی سوق یابد.