روایت انقلاب

در بهمن ماه سال 1357 تحولی عظیم و شگرف و به کلام رهبر کبیر انقلاب امام امت، معجزه ای الهی در ایران رخ داد که همه متفکرین و تحلیلگران سیاسی، تاریخ نگاران و سیاستمداران دنیا را به حیرت و تعجب واداشته است.

آنچه در این تحقیق مورد توجه خاص می باشد تأکید بر نقش مردم در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و استمرار این حرکت بزرگ می باشد.

آغاز دهه​فجر انقلاب اسلامی یادآور خاطراتی است که این روزها دوباره از صندوقچه تاریخ بیرون آورده می‌شوند تا رشادت‌های یک ملت باز هم در برابر دیدگان جهانیان رخ​نمایی کنند، بیان تلخ و شیرین روزهای انقلاب آن هم از زبان مبارزان پیشکسوت کرمانشاهی به ارائه تصویری روشن و بهتر از محرومیت ها، رشادت ها و اتحادهای مردمی منجر می شود که بیان هرساله این حماسه پرافتخار ضرورت دارد.

. لذا برای داشتن سیمای بهتر از کرمانشاه در روزهای داغ انقلاب، در برنامه رادیویی « روایت انقلاب » سعی برآن شده با مبارزان انقلابی استان کرمانشاه که در آن سالها درکنار مردم این استان برای پیروزی انقلاب فعالیت‌های بسیاری انجام داده و به مناسبت فرارسیدن چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پای صحبت های آنها می نشینیم.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده ،گزارشگر و صدابردار:

مجتبی سلاحورزی

تاریخ تولید: بهمن 98