روزهای سیاه کرونایی ادامه دارد

مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از این تعداد جانباخته ۶ نفر شهرستان کرمانشاه؛ ۵ نفر شهرستان اسلام آباد غرب؛ ۲ نفر شهرستان کنگاور؛ ۲ نفر شهرستان پاوه؛ و در شهرستان‌های هرسین، گیلانغرب هر کدام یک نفر فوت کرده اند

مهدی محمدی با بیان اینکه هم اکنون یک هزار و ۱۱۰ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند، افزود: در شبانه روز گذشته ۲۰۴ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری و ۱۹۶ نفر از بیمارستان پس از بهبودی ترخیص شده اند.

او خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۲۱ هزار و ۱۵۶ بیمار با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری و ۱۸ هزار و ۹۴۷ نفر ترخیص شده اند.

 
محمدی همچنین تاکید کرد همه شهرستانهای استان قرمز هستند و برخی جداول درخصوص وضعیت شهرستانها از منابع غیر قابل استناد منتشر شده و وضعیت های متفاوتی از شهرستانهای استان را نشان می دهد که صحیح نیست.

او گفت: بنابر اعلام معاونت بهداشتی استان، همه شهرستانها در حال حاضر در وضعیت قرمز به سر می برند و باید تمام جوانب احتیاطی و بهداشتی در سراسر استان رعایت شود.