سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

روستای قلعه زنجیر دالاهو دارای خانه بهداشت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

روستای قلعه زنجیر دالاهو دارای خانه بهداشت شد

به همت مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه، خانه بهداشتی در روستای قلعه زنجیر دالاهو احداث و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه، به همت مجمع خیرین سلامت استان، خانه بهداشتی در روستای قلعه زنجیر دالاهو احداث و به بهره برداری رسید.

مراسم افتتاح این خانه بهداشت با حضور دکتر اسماعیل غنیان، معاون هماهنگی امور استان های مجمع خیرین کشور، خانواده خیر ابوطالب سلیمانی فر، قنبری مدیر عامل مجمع خیرین کرمانشاه وجمعی از مسئولین استانی و مردم منطقه برگزار و این خانه به بهره برداری رسید.

امیر قنبری مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کرمانشاه، با بیان این مطلب که معجزه خیرین را باید باور داشت، تصریح کرد: نیکوکاری هم محدود به زمان ومکان خاصی نیست و با کمک و مساعدت های خیرخواهانه و خداپسندانه می توان تنگناهای حوزه سلامت را رفع کرد.

وی افزود: روستای قلعه زنجیر دالاهو جزء مناطق محروم محسوب می شود که بخاطر فاصله از مراکز بهداشتی ودرمانی دارای مشکلات فروان بود.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کرمانشاه تصریح کرد: این روستا توسط مجمع خیرین سلامت کرمانشاه شناسایی شد و با مدد از خانواده خیر نیکوکار مرحوم ابوطالب سلیمان فر که ساکن تهران بوده موفق به احداث خانه بهداشت روستای قلعه زنجیر شدیم.

وی ادامه داد: این ساختمان در زمینی به مساحت ۳۰۰متر و زیربنای ۱۰۰متر مربع ساخته شده است و هزینه ساخت آن یک میلیارد و ۱۰۰ میلون ریال بود که توسط مجمع خیرین سلامت استان کرمانشاه پرداخت شده است.

قنبری در ادامه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه پتانسیل بالایی برای جذب خیرین سلامت دارد گفت: ما باید از این ظرفیت برای بهبود وضعیت سلامت منطقه استفاده کنیم.

دکتر بیگ رضایی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان دالاهو هم در این مراسم، ضمن تشکر از مجمع خیرین سلامت خواستار کمک وهمیاری بیشتر خیرین در رفع مشکلات بهداشتی ودرمانی شهرستان دالاهو شد.

در پایان این مراسم، ضمن تشکر از خانواده مرحوم سلیمانی فر با اهدای لوح سپاس از خدمات شایسته و ماندگار خانواده زنده یاد ابوطالب سلیمانی فر تقدیر شد و با نامگذاری خانه بهداشت قلعه زنجیر بنام آن مرحوم خانه بهداشت رسما افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.