رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

رونمایی از کتاب زندگینامه بزرگان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از کتاب زندگینامه بزرگان کرمانشاه

کتاب زندگینامه بزرگان کرمانشاه رونمایی شد

همزمان با روز شعر و ادب پارسی عصر بزرگ شعر در کرمانشاه برگزار و از جلد دوم کتاب «زندگینامه بزرگان کرمانشاه» اثر استاد فرشید یوسفی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم عصر بزرگ شعر کرمانشاه به مناسبت روز شعر و ادب پارسی و بزرگداشت استاد شهریار ، غروب روز یکشنبه با حضور جمعی مسئولین و هنرمندان عرصه شعر و ادب و علاقه مندان به این عرصه در محل تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در این مراسم گفت: به مناسبت روز شعر و ادب فارسی و سالروز گرامی داشت استاد شهریار بهانه ای دست داد تا ضمن بزرگداشت این روز از اثر ارزشمند استاد فرشید یوسفی از چهره های برجسته شعر و ادب معاصر کرمانشاه رو نمایی کنیم.

ابراهیم رحیمی زنگنه افزود: استاد یوسفی در تواضع و فروتنی الگویی بی نظیر برای شاعران کرمانشاه است، که علاوه بر فعالیت های شعری در حوزه تحقیق و پژوهش و نگارش زند گی نامه بزرگان قلم توانایی دارند و امروز مفتخریم تا اثر ارزشمند ایشان را در باب زندگی بزرگان کرمانشاه رونمایی کنیم.

وی در ادامه در توصیف استاد شهریار گفت: قطعا سخنرانی درباره هر یک از شخصیت های برجسته فرهنگی و هنری نیازمند تحقیق و پژوهش فروان در این زمینه است، انسان باید در آثار این شخصیتها غور(دقت و تامل) کند تا بتواند با نزدیک شدن به ذهن و زبان آنان آثارشان را به درستی مورد نقد و بررسی قرار دهد.