جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

رونمایی از کتاب "عروس های جنگ" در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از کتاب "عروس های جنگ" در کرمانشاه

به مناسبت سی و هشتمین بهار انقلاب از کتاب «عروس های جنگ» در کرمانشاه رونمای شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس حوزه هنری کرمانشاه در ابتدای مراسم رونمایی از این کتاب، سربلندی اسلام در دنیای امروز را ناشی از فداکاری های شهیدان، خانواده های آنان و رهبری پیامبرگونه حضرت امام خمینی (ره)دانست.

عباس سروری ضمن قدردانی از مهناز فتاحی نویسنده ی کتاب «عروس های جنگ» تصریح کرد: پرداختن به موضوع نوعروسانی که در آغاز زندگی مشترک، شهادت، جانبازی و اسارت همسرانشان در راه آرمان های بزرگ را تحمل کردند، از موضوعاتی بود که در آستانه فراموشی قرار داشت که نویسنده کتاب مذکور توانست به خوبی از این میراث پاسداری کند.

مهناز فتاحی نویسنده کتاب "عروس های جنگ" نیز با قدردانی از حوزه هنری به خاطر نگاه ویژه به این کتاب خاطرنشان کرد: کرمانشاه گنجینه بزرگ مردان و شیرزنانی است که هر کدام می توانند منبعی سرشار از ناگفته های دفاع مقدس باشند که اگر خاطراتشان ثبت نشود، آیندگان ما از این همه افتخار بی بهره خواهند بود.

کتاب "عروس های جنگ" مجموعه ی خاطرات هشت تن از همسران شهدا و یادگاران جهاد و شهادت است که توسط مهناز فتاحی از نویسندگان کرمانشاهی به رشته تحریر در آمده و از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس روانه ی بازار کتاب شده است.