رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

رویداد استارت آپ 12 آبان در دانشگاه رازي برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رویداد استارت آپ 12 آبان در دانشگاه رازي برگزار می‌شود

رویداد استارت آپ 12 آبان در دانشگاه رازي برگزار میشود

مديرگروه كارآفريني و ارتباط با صنعت دانشگاه رازی کرمانشاه از برگزاری رویداد استارت آپ در تاریخ 12 آبان در دانشگاه رازي خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، دكتر فرزاد ويسي در نشست پيش رويداد استارت آپ كه در كتابخانه مركزي دانشگاه رازي برگزار شد، از برگزاري رویداد استارت آپ از 12 تا 14 آبان در دانشگاه رازي خبر داد.

ويسي تصريح كرد: در اين مجموعه، علمي است كه مي‌تواند با كمك‌هاي نرم‌افزاري ايده‌‌ها را پرورش داده و به عمل تبديل كند كه بي شك با اين اتفاق كه همراه با بازگشت اميد و اعتمادسازي است مي‌توان قشر جوياي كار را حمايت كرد و اميدواريم با چنين رويكرد و ارائه راهكارهاي عملي در اينگونه رویداد‌ها به قطب كارآفريني تبديل شويم.

مدیرگروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: استارت آپ يك نوآوري اجتماعي است كه افراد ايده هاي خود را ارائه مي‌دهند كه در نهایت بازاريابي را گسترش دهند و به حل چالش ها و مشكلات محيط و جامعه بپردازند.

ویسی تصریح کرد: استارت آپ از كارآفرينان و كارشناسان باتجربه راهنمايي مي‌گيرد و يك سرمايه گذاري اجتماعي يا يك پروژه را راه‌اندازي مي‌كند و حتی به شما فضاي اين را مي دهد كه ايده هاي نوآورانه اجتماعي خود را به حقيقت تبديل كنيد.

مدیرگروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه رازی کرمانشاه خاطرنشان كرد: استارتاپ يك رويداد آموزشي- تجربي است كه در آن شركت كنندگان پرانگيزه‌اي شامل برنامه نويسان، مديران تجاري، عاشقان استارتاپ، بازارياب‌ها و طراحان گرافيك گردهم مي آيند تا طي دو روز ايده‌هايشان را مطرح كنند، گروه تشكيل بدهند و هر گروه ايده‌اي را اجرا كند