جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

رویداد کار آفرینی تیک برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رویداد کار آفرینی تیک برگزار می شود

رویداد کار آفرینی تیک برگزار میشود

مدیر عامل شتابدهنده فناوری تیک گفت: هدف ما از برگزاری رویداد کارآفرینی تیک، توسعه فرهنگ کار و کار آفرینی در استان، منطقه و درنهایت در کشور است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مجتبی گراوندی: رویداد کارآفرینی تیک به شکل متسلسل برگزار خواهد شد و درهر رویداد بر روی یک موضوع که به توسعه کارآفرینی کمک خواهد کرد متمرکز می شویم که از جمله این موضوعات می توان به کار تیمی، منتورینگ، مشاوره، سرمایه گذاری ریسک پذیر و ... اشاره کرد.

گراوندی گفت: بطور مثال در اولین رویداد بر روی بیزنیس مدل متمرکز خواهیم شد.

در این رویدا بیزنس مدل یکی از استارت آپهای موفق پارک علم و فناوری را به چالش خواهیم کشید و در واقع به شکلی عملیاتی آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. وی افزود: در ادامه، سه ایده ای که در شتاب دهنده پذیرفته شده اند را معرفی خواهیم کرد و بیزنس مدل انها را خواهیم نوشت.

گراوندی با اشاره به اینکه نخستین رویداد کارآفرینی تیک روز پنج‌شنبه ۲ دی ‌ماه ۱۳۹۵ در سالن علامه طباطبایی جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار داشت: در یک جمع بندی کلی می توان گفت این رویداد به آموزش و ترویج فرهنگ کارآفرینی کمک می‌نماید تا بازیگران حاضر در زیست‌بوم کارآفرینی استان و منطقه با یکدیگر در ارتباط بوده و از تجربیات هم بیاموزند.

وی در خاتمه اظهار داشت: مجموعه رویدادهای کار آفرینی تیک جنبشی برای اثر گذاری بر فرهنگ کار است و اهدافی نظیر حمایت از کسب و کارهای نوپا، معرفی کار آفرینان به جامعه، اصلاح و تقویت فرهنگ کار و کارآفرینی، ترویج ایده پردازی ومفاهیم ایده پروری و تقویت و آموزش مفاهیم مدیریت فناوری را دنبال می کند.