رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

رئیس جدید هیات کشتی استان کرمانشاه انتخاب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رئیس جدید هیات کشتی استان کرمانشاه انتخاب شد

در انتخابات مجمع هیات کشتی استان کرمانشاه، محمدحسین محبی با کسب تمامی آرا به عنوان رئیس جدید این هیات برای یک دوره چهار ساله دیگر انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات کشتی کرمانشاه روز یکشنبه به ریاست رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد.

در این مجمع که از 19 عضو، 18 نفر حضور داشتند همگی آن ها به محمدحسین محبی رای اعتماد دادند تا وی برای یک دوره دیگر ریاست هیات کشتی کرمانشاه را برعهده بگیرد. سلیمان الهیاری، هاشم درویشی و محمدحسین محبی سه کاندیدای اولیه انتخابات هیات کشتی بودند که الهیاری با حضور نیافتن خود از مجمع کنار گذاشته شد.

در ادامه و پیش از آغاز رای گیری، هاشم درویشی با ادعای اینکه اساسنامه برگزاری مجمع انتخاباتی رعایت نشده است، به نفع محمدحسین محبی کنار کشید

محمدحسین محبی پس از انتخابش به عنوان رئیس جدید هیات کشتی کرمانشاه ضمن قدردانی از اعضای مجمع این اطمینان خاطر را داد که روند رو به رشد کشتی کرمانشاه همچنان ادامه خواهد داشت

وی افزود: در چهار سال اخیر شاهد حرکت های رو به رشد کشتی کرمانشاه بوده ایم و چه در صحنه حضور ورزشکاران در میادین مختلف داخلی و خارجی و چه در میزبانی رقابت های مهم بین المللی و کشوری شاهد موفقیت های خوبی بودیم. محبی، برگزاری رقابت های بین المللی جام جهان پهلوان تختی، رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور و دو دوره رقابت های قهرمانی جوانان کشور را از جمله موفقیت های کرمانشاه در عرصه میزبانی رقابت های داخلی و بین المللی عنوان کرد.

رئیس جدید هیات کشتی کرمانشاه گفت: علاوه بر آن شاهد درخشش نوجوانان و جوانان کشتی گیر استان نیز بوده ایم و می توان گفت کرمانشاه در حال بازگشت به دوران طلایی خود است.

وی در پایان اظهار کرد: قول می دهم در چند سال آینده کشتی کرمانشاه در تیم ملی بزرگسالان نیز نمایندگان شایسته ای داشته باشد.