رونق تولید ملی | شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۸

رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه برگزار می‌شود

رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه برگزار میشود

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا گفت: رژه نیروهای مسلح و جانبازان ولیچری حامل عکس شهدا روز ۳۱ شهریور در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمدعلی جلیلیان امروز یکشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت سی و ششمین سالگرد هفته دفاع مقدس و تشریح برنامه‌های این هفته که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: رژه باشکوه نیروهای مسلح با محوریت ارتش و با حضور یگان‌های نمونه استان صبح روز ۳۱ شهریور ماه امسال در کرمانشاه برگزار می‌شود.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع و مقدس در قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا در تشریح دیگر برنامه‌های قرارگاه منطقه‌ای غرب گفت: همچنین رژه جانبازان ویلچری و یگان‌های حامل عکس شهدا در روز ۳۱ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

سرهنگ جلیلیان بیان کرد: بنیاد شهید استان اگر همکاری کند در رژه جانبازان ویلچری از حضور ۱۸ جانباز ویلچری از نیروهای انتظامی و سپاه و ارتش استان بهره مند خواهیم شد که در روز رژه جلوتر از سایر یگان‌ها حرکت کنند.

وی افزود: حضور ارتشیان شرکت در نمازجمعه سراسر استان از دیگر برنامه‌ها در روز ۲ مهر ماه است، همچنین درصدد هستیم تا نمایشگاهی با موضوع دفاع مقدس و با همکارس سپاه برگزار نماییم.

جعفر همتی مشاور استاندار کرمانشاه به مسئولان ارتش حاضر در این نشست پیشنهاد داد تا نمایشگاهی با ارائه تجهیزات جدید و بروز در هفته دفاع مقدس برگزار شود.

برگزاری محفل انس با قرآن ، غبارروبی مزار شهدا در روز یکم مهر ماه، از دیگر برنامه‌هایی بود که سرهنگ جلیلیان به آن اشاره کرد.