جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

سارقان حرفه ای با 20 مورد سرقت در دام پلیس - نمایش محتوای خبر

 

 

سارقان حرفه ای با 20 مورد سرقت در دام پلیس

سارقان حرفه ای با 20 مورد سرقت دردام پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار منازل مسکونی و قطعات خودرو در شهرستان کرمانشاه با 20 مورد سرقت خبر داد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ شیرزادی  گفت: در اجرای تداوم تشدید اقدامات پیشگیرانه سرقت و انجام گشت های هدفمند ماموران کلانتری 24 الهیه، در پی وقوع 2 مورد سرقت مشابه از انباری در سطح شهر کرمانشاه موضوع بصورت ویژه و عملیاتی در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: با بررسی میدانی و کنترل دوربین های مداربسته اطراف محل سرقت و جمع آوری اطلاعات مردمی، پلیس این شهرستان در کوتاه ترین زمان موفق به ترسیم چهره و شناسایی سارق انبار شده که سریعا اقدام به اخذ دستور قضایی برای دستگیری متهم نمود.

سرهنگ شیرزادی در ادامه افزود: اکیپی ویژه از ماموران به آدرس متهم مراجعه و پس از زیر نظر گرفتن محل و به محض ورود سارق به مخفی گاه در اقدامی عملیاتی و ضربتی قبل از هر اقدامی وی را دستگیر می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه سارق فردی میانسال و سابقه دار بود، تصریح کرد : متهم در بازجویی های فنی ماموران به 20 مورد سرقت منازل مسکونی، انبار، قطعات خودرو، کابل و سیم برق در شهرستان کرمانشاه اعتراف نمود که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.