رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

سارق کابل برق با 26 مورد سرقت دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سارق کابل برق با 26 مورد سرقت دستگیر شد

سارق کابل برق با 26 مورد سرقت دستگیرشد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه، از دستگیری سارق سیم برق و کشف اموال مسروقه در عملیات ضربتی پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" گفت: روز گذشته اکیپی از ماموران پاسگاه چالابه حین سارق کابل برق با 26 مورد سرقت دستگیر شد گشت زنی به یک دستگاه خودروی پراید که در حاشیه جاده فرعی سطح حوزه استحفاظی پارک شده بود، مظنون می شوند و به صورت نامحسوس آنرا تحت نظر می گیرند که پس از مدتی، فردی جوان با در دست داشتن مقداری کابل برق به خودرو نزدیک می شود اما به محض مشاهده و اطلاع از حضور ماموران با رها کردن کابل های سرقتی اقدام به فرار می کند.

این مقام انتظامی افزود: بدنبال این اتفاق ماموران سریعاً وارد عمل شده و پس از مدتی تعقیب و گریز راه فرار را بر متهم مسدود و موفق می شوند وی را دستگیری کنند، که در محل ارتکاب جرم به بزه ارتکابی خود و هشت مورد سرقت کابل برق در سطح حوزه نیز اعتراف می کند.

سرهنگ شیرزادی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پاسگاه در برابر بازجویی های فنی کارشناسان انتظامی به 26 مورد سرقت از جمله: کابل برق، سرقت اماکن خصوصی، سرقت قطعات خودرو اعتراف می کند.

وی در پایان ضمن اشاره به تشکیل پرونده برای متهم و تحویل وی به مراجع قضائی، اظهار داشت: پلیس با تمام توان در راستای ارتقای احساس امنیت تلاش می کند اما برقراری امنیت پایدار، همکاری و همراهی شهروندان قانون مدار را می طلبد.