جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

سال 96 سال رونق اقتصادی کرمانشاه خواهد بود - نمایش محتوای خبر

 

 

سال 96 سال رونق اقتصادی کرمانشاه خواهد بود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: با توجه به طرح‌های در دست اقدام، سال ۹۶ سال بهتری برای حوزه اقتصاد استان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ مهندس رضا رحیمی در دوازدهمین جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان گفت: سال 96 سال رونق اقتصادی کرمانشاه خواهد بودطرح‌های خوب و اثربخشی در حوزه اقتصاداستان در حال انجام است که باید به این گونه طرح‌ها برای تولید ثروت و کارآفرینی در استان کمک کرد.

وی اظهار داشت: تمامی مدیران موظف به حمایت از سرمایه گذاران به منظور افزایش تولید و اشتغال هستند.

رحیمی با اشاره به اجرای برخی از طرح‌ها در حوزه اقتصادی استان گفت: هم اکنون طرح فرآوری قارچ در استان توسط شرکت روژین تاک در حال انجام است که چنین طرح هایی برای استان مایه خیر و برکت است و باعث جلوگیری از هدررفت منابع برای واردات می‌شود و این طرح هم اکنون یک واحد خوب با برند بسیار عالی محسوب می‌شوذ لذا همه باید کمک کنیم که این گونه طرح‌ها هر چه بیشتر در استان افزایش پیدا کند.

مهندس رحیمی تصریح کرد: طرح‌های کارآفرینی علاوه بر کمک در جهت رونق اقتصادی منجر به تولید ثروت و اشتغالزایی برای استان نیز می‌شود.

وی همچنین خواستار توجه شرگت گاز استان به معافیت در نظر گرفته شده برای گازرسانی به طرح‌های تولیدی شد و گفت: مدیریت شرکت گاز استان موظف است با جدیت به این موضوع توجه داشته باشد و با توان بیشتر معافیت‌های در نظر گرفته شده برای انتقال گاز به واحدهای تولیدی را اجرایی کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همچنین تاکید کرد: دستگاه‌های ذیربط موظف هستند که افزایش سطح گلخانه‌ها و پرورش ماهی در قفس را با جدیت دنبال کنند و استان در زمینه و بخش هایی که استعداد ویژه دارد باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. وی در پایان گفت: با توجه به طرح‌های در دست اقدام در استان، سال ۱۳۹۶ سال بهتری در حوزه اقتصادی استان خواهد بود و امیدواریم با تلاش بیشتر همه دستگاه‌های اجرایی، استان به جایگاه اصلی خود رسانده شود.