رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

ساماندهی میدان امام حسین(ع) بزودی - نمایش محتوای خبر

 

 

ساماندهی میدان امام حسین(ع) بزودی

ساماندهی میدان امام حسین(ع) بزودی شروع میشود

استاندار کرمانشاه گفت: هدف از اجرای طرح های ترافیکی باید راحتی و ایمنی مردم باشد و چنین طرح هایی باید در کوتاهترین زمان ممکن اجرایی شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه،مهندس ابراهیم رضایی بابادی درجلسه شورای ترافیک استان بر دقت و سرعت در اجرای طرح های ترافیکی تاکید کرد و افزود: ارزش طرح های ترافیکی به این است که ضمن دقت در کارها، سرعت نیز مورد توجه قرار گیرد، نه اینکه برای یک طرح خیلی ساده که می تواند روان سازی در ترددها را به دنبال داشته باشد، مردم را ماه ها و حتی سال ها با مشکل مواجه ساخت.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: در اجرای کارها و طرح های ترافیکی باید خلاقیت و ابتکار وجود داشته باشد و با علم و تخصص روز به این موضوع پرداخته شود.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای برنامه های ترافیکی باید راحتی و ایمنی مردم باشد، ادامه داد: متاسفاته بعضی از پروژه ها در سطح شهر کرمانشاه صورت گرفته که نه تنها مشکل ترافیک را حل نکرده بلکه مشکلات را بیش از گذشته نیز افزایش داده است که برای حل آن باید اعتبار و منابع دوباره ای را در نظر بگیریم.

رئیس شورای ترافیک استان بیان داشت: در اجرای برنامه های ترافیکی باید ضمن تلاش بر ایمن سازی، روان سازی به صورت مطلوبی صورت گیرد تا مردم در تردد از شریان های مختلف راحتی و آسایش پیدا کنند.

استاندار کرمانشاه همچنین بر نصب دوربین های مختلف راهنمایی و رانندگی در سطح شهر کرمانشاه برای کنترل سرعت و جلوگیری از حوادث ناگوار تاکید کرد و گفت: راهنمایی و رانندگی استان باید با تلاش و پیگیری ویژه این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد، زیرا سلامت و آسایش مردم در رفت و آمدها برای ما بسیار مهم و جزو اولویت های کاری است.

وی اظهارکرد: وقتی دوربین های مختلف راهنمایی و رانندگی در نقاط مختلف شهر نصب گردد  دیگر هیچ فردی به خود اجازه نمی دهد با سرعت غیر مجاز هم جان خود و هم جان دیگران را به خطر بیندازد.

 رضایی بیان داشت: دستگاه های ذیربط باید نسبت به ایمن سازی مسیرها و سلامت مردم در ترددها حساسیت داشته باشند.

 مهندس مجتبی نیک کردار معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه نیز با اشاره به تمهیدات انجام شده برای ساماندهی میدان امام حسین(ع) گفت: برای ساماندهی این میدان تمهیدات لازم را بکار گرفته ایم و بزودی ساماندهی میدان با اعتباراتی که برای آن در نظر گرفته شده، شروع می شود.

وی افزود: از شهرداری خواسته ایم  برای اجرای ساماندهی این میدان نهایت دقت، جدیت و سرعت خود را بکار گیرد.

وی گفت: این میدان شریانی مهم برای شهر کرمانشاه است که با اجرای طرح زیرگذر در گذشته برای آن نه تنها مشکل ترافیک حل نشده بلکه بدتر هم شده است، لذا از چند مدت گذشته با بررسی همه جوانب اجرایی به دنبال رفع مشکل بودیم.