جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

سریال رخصت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال رخصت

Loading the player...

سریال رخصت در ۱۳ قسمت ۵۰ دقیقه ایی و هر شب ساعت 23:45 دقیقه و تکرار آن روز بعد ساعت 08:00 از شبکه استانی زاگرس پخش خواهد شد.

داستان سریال در بستر ملودرام اجتماعی شکل می پذیرد و عرصه نمایش تقابل توکل و عشق پدری است.سیده فاطمه موسوی نویسنده سریال در این مورد می گوید : برای نوشتن داستان این سریال تحقیق بسیاری در زمینه قیام عاشورا انجام دادم و تلاشم بر این بود تا باورهای درونی مان را با زندگی در آویزم.مارال فرجاد بازیگر سریال رخصت در مورد این سریال گفت: در این سریال نقش معلم قرآنی را ایفا می کنم که حادثه و امتحانی سخت را می گذراند و باید از این امتحان سربلند بیرون آید. رخصت داستان خانواده ای مذهبی است که توکل  ایمان شان در کشاکش زندگی در بوته امتحان الهی گذاشته می شود و فرزند کوچک شان در حادثه ای مجروح می شود. زندگی مهندس چهل ساله‌ به اسم سعید که در یک خانواده مذهبی بزرگ شده و زندگی کرده است. سعید تصور می‌کند تمام اعمال و رفتارش بر اساس دین است و همین طرز تفکر باعث غرورش شده است. سعید که فکر می‌کند همه مسائل دینی را خوب می‌داند و هیچ خطا و اشتباهی در این باره مرتکب نشده، ماه محرم بر اساس یک اتفاق و جریان غیرمنتظره در موقعیتی قرار می‌گیرد که ایمانش مورد آزمایش الهی قرار می‌گیرد.

تاریخ تولید: پاییز 96

اسامی بازیگران : مجید مشیری، مارال فرجاد و بابک انصاری، یوسف مرادیان نقش سعید یوسف مرادیان، عنایت بخشی، ثریا قاسمی، نیما شاهرخ شاهی از جمله نقش آفرینان سریال رخصت هستند. عنایت بخشی نقش حاج اسدالله، ثریا قاسمی نقش زهرا سادات مادر سعید و نیما شاهرخ شاهی نقش حمید  را بازی می‌کنند

عوامل سازنده این سریال عبارتند از: قدرت الله صلح میرزایی (کارگردان)، احمد دیری (تهیه کننده)، سیده فاطمه موسوی (نویسنده)