حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

سریال میکائیل - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال میکائیل

Loading the player...

الهام غفوری تهیه‌کننده سریال «میکائیل» و به کارگردانی سیروس مقدم می باشد . طراحی فضاها و انتخاب لوکیشن‌ها در جنوب کشور که انگار شهر جدیدی خلق شده و نام این شهر را «60 کیلومتر» گذاشته‌اند .تقریبا تمام سکانس‌های پر ماجرای شهر تهران شامل بخش‌های اکشن و دشوار مجموعه است و به علت حساسیت و سختی کار در بخش‌هایی از این سکانس‌ها مخصوصا بخش‌های موتورسواری به جای کامبیز دیرباز برای ایفای نقش میکائیل از بدلکار استفاده شده است .  و جنوب کشور که بخش اعظم داستان سریال در آنجا اتفاق می‌افتد . سریال «میکائیل» با مشارکت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در ۲۰ قسمت ساخته شده و سعید نعمت‌الله نگارش آن را انجام داده است.

در خلاصه داستان این مجموعه پلیسی آمده است:رسول دوست عزیز و رفیق قدیمی میکائیل به اشتباه قربانی توطئه اشرار می‌شود. میکائیل که پلیس سختکوش و پرتلاشی است، برای استقرار نظم و آرامش بیشتر عزم خود را جزم می‌کند و با تکیه بر حمایت های مردم، دل به دریا می زند و

سال تولید: تابستان 96

بازیگران :کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، کامران تفتی، کاوه سماک باشی، مجید واشقانی، علیرضا خمسه، پرویز پورحسینی، متین ستوده، مجید مشیری، امیر حمیدزاده، مریم خدارحمی حسین توشه، مجید سعیدی، علی صالحی، حسین توشه، مهدی صبایی، علی صالحی و مجید سعیدی در سریال سیروس مقدم بازی کرده‌اند.

کارگردان: سیروس مقدم
تهیه کننده: الهام غفوری
نویسنده: سعید نعمت الله