جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

سریال هتل فامیلی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال هتل فامیلی

Loading the player...

صدا و سیمای استان کرمانشاه به منظور ایجاد روحیه نشاط و سرگرمی در ایام نوروز اقدام به تولید سریالی با عنوان هتل فامیلی کرده است.

خانواده وانت زاده  مالکین  "هتل فامیلی"  ( همه ی دارایی این خانواده که منجر به ساخت این هتل  شده است  به بواسطه در آمد از کار با  وانتی قدیمی ایجاد شده ، وانتی که  هیچ وقت استراحت نداشته است و در سه شیفیت کار کرده است  ،  دلبستگی این خانواده به وانت مذبور  زبانزد خاص و عام است و بر همین اساس این نام خانوادگی را بر خود نهاده اند ) حالا بعد از سالها تلاش و کار با وانت معروف  هتلی را ساخته و می خواهند در فضایی متفاوت و فانتزی  و متمایز از دیگر هتل ها  از مهمانان خود پذیرایی کنند ، به گونه ای که علاوه بر مسافران ، مردم کرمانشاه هم تمایل دارند شبی را در هتل فامیلی بگذرانند  ،  متصدیان هتل  سعی  دارند علاوه بر خدمات رایج فضایی شاد را برای مهمانان خود رقم بزنند.

"هتل فامیلی"  توسط عهده ای اداره می شود که با هم نسبت فامیلی دارند و هرکدام مالکیت بخشی از هتل را دارا می باشند ،( آنها همگی با هم سهامدار هتل هستند )  از دربان هتل گرفته تا آشپز و نظافت چی ، همین قرابت فامیلی ماجرا های طنزی را بوجود می آورد ، لج و لج بازی  های پسر عمو ها ، پسر دایی ها و خواهر زاده ها  و ...

در" هتل فامیلی"  هر کسی وظیفه ای دارد ، اما گاهی نسبتی که افراد با هم دارند و احساس مالکیت در  سهام هتل  ماجرا هایی را بوجود می آورد که موقعیت های طنز بی شماری را رقم می زند ، داشتن سهام در هتل در خیلی از مواقع باعث کوتاه آمدن آنها در مجدلات و بحثها می شود .

"هتل فامیلی "  محلی برای برخورد آدمها از انواع  قومیت ها و ملل  مختلف اعم از خارجی و ایرانی است ، می توان در این مکان خرده فرهنگ ها  را دید و شنید ، در این هتل انواع مشاغل را می بینم ،  هر کدام از آنها در ماجرا های اپیزودی که در هتل رخ می دهد محور قصه قرار می گیرند .

   داستانها در" هتل فامیلی"   بر گرفته ازمسائل  اجتماعی است ، آنچه در این هتل رخ می        دهد آینه ای ازآدمها دراجتماعی بزرگی بنام شهر و دیار ماست ، غم ها و  شادی ها ، بد رفتاریها و ناهنجاریهای اجتماع را در قالب چندین شخصیت ثابت و شخصیت های گذری در اجتماعی کوچک بنام "هتل فامیلی"  خواهیم دید.

این سریال جذاب و دیدنی در ایام نوروز هرشب ساعت 20:05 دقیقه و تکرار آن روز بعد ساعت 17:15 دقیقه از سیمای استانی زاگرس مهمان خانه های گرم هم استانی عزیز خواهد بود .

سال تولید: بهار 96

تهیه کننده : سید حسام الدین صبوری

کارگردان و نویسنده : سید سعید قاسمی

بازیگران : اسدالله صباحی ، عباس ویسی ، احسان مرادی نیا ، سید فرهاد لاری ، سیامک رعنایی ، حسین رضاییان ، معصومه پاشایی ، شیما کاظمی ، سید مسعود قاسمی

تدوین و صداگذاری : حسین حیدری

موسیقی : عباس ویسی