جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

سریال هشت و نیم دقیقه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال هشت و نیم دقیقه

Loading the player...

هشت و نیم دقیقه  قصه زنی با نام یکتا است که به واسطه توطئه ای، همسر خود را از دست داده و با فرزندش در شرایط نامناسب مالی قرار می گیرند. این زن برای گرفتن حق خود اقداماتی انجام می دهد که بن مایه قصه از این موضوع شکل گرفته است.هشت و نیم دقیقه

سریال هشت و نیم دقیقه با محوریت موضوعی همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تاثیر گذار زن در سرپرستی و تربیت فرزند بعد از فوت همسر و دفاع از حقوق و کیان خانواده در این شرایط می پردازد.این سریال موضوعی خانوادگی را در بستر یک قصه ملودرام اجتماعی با رویکردهای سبک زندگی و حمایت از تولید داخلی به تصویر می کشد.

سریال «هشت و نیم دقیقه» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز مفید تولید گردیده . این مجموعه یک ملودرام خانوادگی 26 قسمتی است که از سیمای استانی شبکه زاگرس درحال پخش می باشد . شهرام شاه حسینی، کارگردانی سریال هایی مانند «همه چیز آن جاست»، «تاوان»، «مثل یک کابوس»، «پیدا و پنهان» و دستیار کارگردانی مجموعه های «باغچه مینو»، «بدون شرح»، «زیر آسمان شهر» و «پدر خاک» را در کارنامه خود دارد.

سال تولید: تابستان97

بازیگران این مجموعه عبارتند از:سام درخشانی، آشا محرابی ،سیامک اطلسی، پژمان بازغی ، شبنم قلیخانی ، الهه حصاری، بهرنگ علوی و مزدک رستمی.