سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

سهم اعتبارات استانی کرمانشاه ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است - نمایش محتوای خبر

 

 

سهم اعتبارات استانی کرمانشاه ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است

سهم اعتبارات استانی کرمانشاه ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: امسال سهم استان کرمانشاه از اعتبارات استانی ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

به گزارش خبرنگار مهر ، طهمورث الیاسی  در جلسه شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه اظهار داشت: جمع بندی اولیه برنامه ششم توسعه استان انجام شده است.

وی با اشاره به انجام اقداماتی برای تدوین سند آمایش استان کرمانشاه افزود: دانشگاه رازی به عنوان دستگاه اجرایی این بخش معرفی شده است. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه اضافه کرد: گزارشات بحث آمایش تدوین و نهایی شده و کار گروه آن تشکیل شده است.

الیاسی اظهار کرد: با توجه به تاکید سازمان مدیریت و برنامه ریزی تا پایان امسال مرحله اول طرح آمایش استان به اتمام می رسد و وارد فاز جدیدی می شود.

وی با بیان اینکه توزیع اعتبارات استانی چارچوب شخصی دارد، گفت: امسال سهم استان کرمانشاه از اعتبارات استانی ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است و سهم ما از اعتبارات ۸ هزار میلیاردی استانی در کشور ۲.۷ درصد است.

الیاسی اظهار کرد: برای استخدام، باید بر اساس قوانین و مقررات مجوز لازم اخذ و نیز بودجه استخدامی تامین اعتبار شود. وی با اشاره به اینکه مشکلات دستگاه های اجرایی استان احصا شده است، بیان کرد: ما ۹۴۸ نفر را در طرح تملک داریم و ۲۷ میلیارد تومان از اعتبارات تملک داریم.