سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

سهم تو آرامشه - نمایش محتوای صدا

 

 

سهم تو آرامشه

Loading the player...

خانواده به عنوان اولین کانونی که فرد در آن قرار می‌گیرد دارای اهمیت شایان توجهی است. اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت می‌کند از محیط خانواده است و حتی تأثیرپذیری فرد از سایر محیطها می‌تواند نشأت گرفته از همین محیط خانواده باشد. خانواده پایه گذار بخش مهمی از سرنوشت انسان است و در تعیین سبک و خط مشی زندگی آینده ، اخلاق ، سلامت و عملکرد فرد در آینده نقش بزرگی بر عهده دارد

اهمیت ونقش خانواده وزنان ،رسانه را برآن می دارد تا برنامه ای در جهت حفظ وتعیین ارزشهای اسلامی ، ایرانی، ترویج سبک زندگی مطابق فرهنگ غنی ایرانی واستانی تهیه وتولید نماید. لذا این برنامه با در نظر گرفتن نقش وجایگاه زن ونقش کلیدی که در خانواده ایفا می کند به موضوع هایی از قبیل آموزه های اسلامی، ایرانی ، رشد وبالندگی فرزندان ، پیشگیری از طلاق ، بهداشت روانی اعضای خانواده ، تفاهم ، تغذیه سالم، راهکارهای تربیتی و روانشناسی ، اقتصاد خانواده ، مسایل حقوقی همسران می پردازد.

یکی از اهداف بلند مدت این برنامه تلاش براي آگاهي بخشي و کسب مهارتهای لازم در برخوردهای خانوادگی . به گونه ای که طرح موضوعات مختلفی مانند پیشگیری از اعتیاد و طلاق ، ازدواج سالم ، سبک زندگی و ... می تواند به استحکام خانواده ها کمک کند .

تاریخ تولید: بهار 96

تهیه کننده : زهرا عزیزی

گوینده : رویا صنعتی

نویسنده : کیومرث حیدری مشهور

صدابردار : حمیدرضا چقاکبودی