جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

سه شرور سابقه دار در کرمانشاه دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

سه شرور سابقه دار در کرمانشاه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری سه شرور سابقه دار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع یک مورد شرارت و اخلال در نظم در شهرک طاقبستان، با توجه به اهمیت موضوع اکیپی کارآزموده از عوامل کلانتری 19 طاقبستان به محل اعزام شدندو در محل مشاهده می کنند که سه جوان در حال عربده کشی بوده و با سلاح سرد سبب ایجاد رعب وحشت برای شهروندان شده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سه جوان با سلاح سرد برای شهروندان مزاحمت ایجاد کرده بودند، افزود: ماموران بلافاصله برای دستگیری مجرمان وارد عمل شدند اما متهمان به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کردند.

سرهنگ شیرزادی ادامه داد: با استفاده از شیوه و شگرد های خاص پلیسی، خودروی متهمان متوقف و هر سه نفر شرور سابقه دار نیز قبل از هر گونه آسیبی به شهروندان دستگیر شدند، همچنین مأموران در بررسی از خودروی متهمان تعدادی سلاح سرد کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در پایان ضمن تقدیر از همراهی خوب مردم در دستگیری این سه شرور سابقه دار و تحویل آنان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور مقتدرانه در سطح شهرستان به هنجارشکنان و مخلان امنیت عمومی، که باعث برهم زدن نظم و آرامش شهروندان می شوند هرگز مجال قدرت نمایی نمی دهد و قاطعانه با هرگونه شرارت برخورد خواهد.