جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

سیزده مرکز برای عرضه دام زنده در نظر گرفته شده - نمایش محتوای خبر

 

 

سیزده مرکز برای عرضه دام زنده در نظر گرفته شده

سیزده مرکز برای عرضه دام زنده در نظر گرفته شده

مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه گفت: 13 مرکز در مناطق هشتگانه شهرداری کرمانشاه برای عرضه دام زنده در عید سعید قربان در نظر گرفته شده است.

افشار عبدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به نزدیک شدن عید قربان، اظهار کرد: برای رفاه حال مردم، 13 نقطه در سطح شهر کرمانشاه برای عرضه دام زنده در نظر گرفته شده است.

وی زمان فعالیت این 13 مرکز را نیز روزهای 21 و22 شهریور اعلام کرد و افزود: در این مراکز نیروهای اجرائیات شهرداری، مرکز بهداشت و اداره کل دامپزشکی حضور دارند.

مدیر امور شهری شهرداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: در منطقه یک، یک مرکز در بلوار گریزان، در منطقه دو سه مرکز در بلوار دولت آباد، کمربندی غربی جنب CNG و 10 متری بلوار دولت آباد، در منطقه سه دو نقطه در انتهای بلوار ارتش و میدان شهدا ضلع غربی(محل پنجشنبه بازار)، در منطقه چهار دو نقطه در ضلع شرقی میدان آزادگان و شهرک صادقیه، منطقه پنج دو نقطه در میدان نیایش و میدان ظفر، در منطقه شش یک نقطه در میدان رسالت، در منطقه هفت یک نقطه در بلوار تاقبستان جنب پل صیاد شیرازی و در منطقه هشت نیز یک نقطه در ابتدای شهرک پردیس در نظر گرفته شده است.

عبدی از مردم خواست دام مورد نیاز خود را صرفا از همین مراکز معتبر تهیه کنند.

وی اظهار کرد: عرضه دام زنده در سایر نقاط ممنوع است و نیروهای اجرائیات با آن برخورد خواهند کرد.

به گفته این مسئول، مردم می‌توانند عرضه دام زنده خارج از این مراکر را با تلفن 137 و یا شماره تلفن 15-38225711 اجرائیات در میان بگذارند.