جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

سیصد و سی و سه مدرسه استان مجری طرح "تعالی مدیریت مدرسه" هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

سیصد و سی و سه مدرسه استان مجری طرح "تعالی مدیریت مدرسه" هستند

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برنامه تعالی مدیریت مدرسه در تلاش است تا بتواند در دو بخش تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش کیفیت بخشی ایجاد کند.

سلیمان محبی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه اظهار کرد: مدیران در برنامه تعالی مدیریت مدرسه باید از مشارکت دیگران، از والدین دانش‌آموزان گرفته تا خود دانش‌آموزان، در راستای کیفیت‌بخشی به مقوله تعلیم و تربیت استفاده کنند.

محبی با اشاره به لزوم استفاده از مدیران خلاق در آموزش و پرورش، ادامه داد: چنین مدیرانی مدارس را به سمت تعالی پیش برده و از این طریق در راستای متعالی شدن جامعه گام برمی‌دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش کرمانشاه در ادامه با اشاره به کسب رتبه ممتاز سه مدرسه استان کرمانشاه در برنامه تعالی مدیریت مدرسه اظهار کرد: هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه یاس، مدرسه ابتدایی دخترانه شاهد دکتر محمد زنگنه و مدرسه ابتدایی دخترانه شهید یزدان بختیاری سه مدرسه ممتاز استان در این طرح بر اساس ارزیابی‌های وزارتخانه هستند.

وی تعداد مدارس استان کرمانشاه را نزدیک به 3600 اعلام کرد و افزود: 333 مدرسه استان کرمانشاه مجری برنامه‌های تعالی مدیریت مدرسه هستند.

محبی با اشاره به اینکه بیش از 9 درصد مدارس استان مجری برنامه‌های تعالی مدیریت مدرسه هستند، افزود: افزایش تعداد مدارس مجری این طرح در استان را در برنامه داریم.