جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

شروع به کارمجمع خیرین سلامت درشهرستان گیلانغرب - نمایش محتوای خبر

 

 

شروع به کارمجمع خیرین سلامت درشهرستان گیلانغرب

با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری و مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان مجمع خیرین سلامت در شهرستان گیلانغرب تشکیل و شروع بکار نمود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، قنبری مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان با بیان اینکه تشکیل این مجمع درراستای منویات مقام معظم رهبری در همه شهرستانهای استان در دستور کار است گفت: شهرستان گیلانغرب پنجمین شهرستان استان است که از خدمات این مجمع برخوردار می شود.

وی افزود: مجمع خیرین سلامت تنها سازمان مردم نهادی است که از مجلس ردیف بودجه دارد و به منظور ارائه خدمت در عرصه سلامت به مردم و بویژه نیازمندان و بیماران صعب العلاج راه اندازی شده است

وی با بیان اینکه تاکنون بسیاری از امکانات و تجهیزات مورد نیاز بیمارستانهای استان و شهرستانهای محروم همچون دستگاه دیالیز با کمک این مجمع تامین شده است تصریح کرد:به منظور ارائه خدمات بهتر به سلامت مردم و رسیدگی به امورات بیماران سرطانی ساختمان همراه سرا در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی با حمایت خیرین و از طریق این مجمع در حال ساخت است.

امام جمعه و سرپرست فرمانداری شهرستان گیلانغرب هم در سخنانی با تاکید بر اهمیت سلامت از دیدگاه اسلام و همچنین برنامه های دولت در این راستا خواستار مشارکت و همکاری خیرین و همه دستگاههای اداری برای تحقق این امر خیرانه شدند.