سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در کرمانشاه

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات درکرمانشاه

ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در کرمانشاه روزهای 15 تا 18 اسفند امسال همزمان در 19شهر از 18 استان از جمله کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از ستاد خبری جشنواره فیلم حسنات، در پی میزبانی استان‌های مختلف از نمایش فیلم‌های جشنواره حسنات در دوره‌های گذشته، امسال نیز بخش استان‌های جشنواره در تدارک برپایی دوره ششم این رویداد سینمایی در سطح ملی، با استقبال استان‌های مختلف روبه‌رو شده است. بنا بر این گزارش، تا به حال و در فاصله کم‌تر از 60 روز تا شروع جشنواره، 19 شهر از 18 استان برای نمایش آثار جشنواره همزمان با اصفهان در اسفندماه، برنامه‌های خود را ارائه داده‌اند که از این بین، فیلم‌های جشنواره در برخی استان‌ها، در مرکز استان و در برخی دیگر در شهرهای دیگر استان به نمایش درخواهد آمد و برخی شهرها آمادگی خود را در زمینه برگزاری کارگاه‌های آموزشی و بزرگداشت هنرمندان و خیرین هنرمند اعلام کرده‌اند.

استان‌ها و شهرهای میزبان ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات که همکاری‌شان با جشنواره قطعی شده، عبارتند از: آذربایجان غربی (ارومیه)، خراسان جنوبی (بیرجند)، گیلان (رشت و بندرانزلی)، خراسان رضوی(گناباد)، البرز(کرج)، کرمانشاه (کرمانشاه)، فارس (آباده)، قم (قم)، گلستان (گرگان)، کردستان (سنندج)، مازندران (ساری)، کرمان (رفسنجان)، چهارمحال و بختیاری (شهرکرد)، اردبیل (اردبیل)، آذربایجان شرقی (تبریز)، لرستان (خرم‌آباد)، ایلام (ایلام)، خراسان شمالی (بجنورد). ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، به دبیری رسول صدرعاملی، 15 تا 18 اسفند ماه برگزار خواهد شد و کانون نشر و ترویج فرهنگ اسلامی حسنات اصفهان با همکاری بنیاد سینمایی فارابی برپاکننده آن است.