جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

شصت و پنج واحد مسکن مددجویی به مددجویان تحویل شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

شصت و پنج واحد مسکن مددجویی به مددجویان تحویل شده است

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از ایجاد 3 هزار و 250 شغل برای مددجویان این نهاد از ابتدای سال تا کنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، خدرویسی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از ایجاد 3 هزار و 250 شغل برای مددجویان این نهاد از ابتدای سال تا کنون خبر داد.

خدرویسی گفت این تعدادشغل با پرداخت بیش از 45 میلیارد تومان تسهیلات از منابع قرض الحسنه کمیته امداد امام خمینی (ره) ایجاد شده و 250 کارگاه آن در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

خدرویسی در ادامه به تحویل 65 واحد مسکن مددجویی به مددجویان زیر پوشش این نهاد در ایام الله دهه فجر اشاره کرد و گفت از ابتدای سال تا کنون 265 باب منزل مسکونی برای مددجویان خریداری و ساخته شده است.

خدر ویسی افزود امسال در حوزه ازدواج نیز 6 میلیارد تومان هدیه به نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد پرداخت شده ودر دهه فجر به 500 نو عروس یک میلیارد تومان هدیه ازدواج پرداخت میشود .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همچنین از برگزاری 50 برنامه فرهنگی ، مذهبی و جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کانون های پیروان ولایت امداد استان در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد. خدرویسی به شروع جشن نیکوکاری در ماه اسفند هم اشاره کرد خواستار کمک خیران استان به مددجویان زیر پوشش این نهاد شد.