سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

شصت و یک نفر مصدوم در چهارشنبه سوری استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

شصت و یک نفر مصدوم در چهارشنبه سوری استان کرمانشاه

شصت و یک نفر در حوادث چهارشنبه سوری استان کرمانشاه تا ساعت 24 روز سه شنبه مصدوم شده اند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: از این تعداد تاکنون، 12 مصدوم مربوط به شهرستان های استان و 49 مصدوم هم مربوط به شهر کرمانشاه هستند.

اکبر آزادی افزود: در شهرستان های پاوه 4 نفر، جوانرود 3 نفر که در یکی از موارد دست پسر 14 ساله ای قطع شد، سرپل ذهاب 3 نفر، صحنه یک نفر، و کنگاور هم یک نفر آسیب دیده اند.

وی با اشاره به اینکه در یکی از موارد در شهر کرمانشاه، احتمال تخلیه چشم راست دختربچه ای 3 ساله وجود دارد، گفت: از آمار کل مصدومان استان کرمانشاه تا ساعت 24 ، 11 نفر دختر و زن، از 3 تا 65 سال، و 50 نفر هم پسر و مرد، از 2 تا 45 سال بودند.

آتش پاد حجت الله جهانبخشی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمانشاه هم گفت: در چهارشنبه سوری امسال شهر کرمانشاه، به غیر از چند مورد جزئی که بلافاصله با حضور به موقع آتش نشانان آتش مهار شد، موارد قابل توجهی از حریق و خسارت به منازل مسکونی، برای ثبت در دفتر آمار آتش نشانی رخ نداد.

البته به گفته اکبر آزادی مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه، آمار نهایی و کامل، لمروز چهارشنبه پیش از ظهر منتشر می شود.