سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

شناسایی و انهدام کارگاه تولید مواد مخدر صنعتی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

شناسایی و انهدام کارگاه تولید مواد مخدر صنعتی در کرمانشاه

شناسایی و انهدام کارگاه تولید مواد مخدر صنعتی در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی و کشف کارگاه تولید مخدر شیشه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" اظهار داشت: ماموران کلانتری 26 آزادگان این شهرستان حین گشت زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودرو پراید با آرم و نشان تاکسی تلفنی، که مقابل واحد های مسکونی پارک شده بود برخورد کردند و به حالات و حرکات راننده مشکوک می شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با تحت نظر قرار دادن خودروی موردنظر، پس از مدت کوتاهی مشاهده کردند که شخص دیگری نیز با در دست داشتن یک کیسه مشکی رنگ، با احتیاط سوار بر خودرو شد که ماموران سریعاً وارد عمل شده و مانع حرکت خودرو شدند.

این مقام انتظامی گفت: در بررسی از کیسه همراه متهم و داخل خودرو، 1000 گرم پیش ساز مواد مخدر از نوع شیشه، 50 گرم مخدر صنعتی شیشه و 500 حبه قرص زمینه و پیش ساز مواد مخدر صنعتی کشف و ضبط شد.

سرهنگ شیرزادی در ادامه افزود: در بازجویی های صورت گرفته از دو متهم دستگیر شده، یک کارگاه تولید مواد صنعتی در سطح شهر کرمانشاه شناسایی شد که ماموران با کار اطلاعاتی و سرنخ های به دست آمده موفق به شناسایی نفر سوم این باند و محل کارگاه شدند که با هماهنگی مقام قضائی به آدرس موردنظر مراجعه و با هوشیاری ماموران وی را در منزلش دستگیر کردند.

وی عنوان کرد: در بازرسی از منزل آخرین عضو این باند، 800عدد پایپ شیشه، تعدادی بالون آزمایشگاه و پنج لیتر اسید پیش ساز مواد صنعتی کشف و ضبط شد.

سرهنگ شیرزادی با احتمال اینکه اعضای باند بیش از سه نفر باشند، بیان داشت: تحقیقات و کار اطلاعاتی به صورت ویژه برای شناسایی سایر عوامل مرتبط با این کارگاه کماکان ادامه دارد و در این راستا تاکنون تعداد سه متهم و دو دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.