سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

شناسایی 4 توزیع کننده اصلی مرغ زنده در هرسین - نمایش محتوای خبر

 

 

شناسایی 4 توزیع کننده اصلی مرغ زنده در هرسین

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین از شناسایی 4 توزیع کننده اصلی مرغ زنده در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین گفت: در راستای برخورد با فروش مرغ زنده درسطح شهرستان 4 مرکز اصلی پخش عمده مرغ زنده که از طریق مرغداری های داخل و خارج از شهرستان اقدام به تهیه و سپس توزیع مرغ زنده در بین مغازه های سطح شهر هرسین می کردند، شناسایی شدند.

صیاد غلامی با بیان اینکه ضمن توجیه این افراد جهت توزیع نکردن مرغ زنده در شهرستان و دادن مهلت 72 ساعته به جمع آوری مکان های توزیع اظهار داشت: با اتمام مهلت داده شده به این افراد و از آنجایی که آنها همچنان کار خود را ادامه می دادند، با اخذ دستور قضایی اماکن مربوط به دو نفر از این افراد پلمپ شد و برای اجرای حکم دو نفر دیگر نیز منتظر رای دادستانی هستیم.

به گفته رییس شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین، هر یک از این توزیع کننده های اصلی در سطح شهرستان هرسین نیز چندین مرکز عرضه مرغ زنده دارند که پلمب شده یا پس از اخذ مجوز قضایی پلمب می شود.

دکتر غلامی با اشاره به نظارت های مستمر کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین، یادآور شد: شهروندان می توانند موارد تخلف، انتقاد و پیشنهادات خود را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۲ و همچنین سامانه پیامکی 100010001512 با کارشناسان اداره کل دامپزشکی استان در میان بگذارند.