سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

شهدا علمداران عزت و عظمت کشور هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

شهدا علمداران عزت و عظمت کشور هستند

امام جمعه روانسر گفت: شهدای والامقام و گرانقدر ایران اسلامی علمداران بصیرت و عزت و عظمت ایران اسلامی هستند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر گفت: شهدای والامقام و گرانقدر ایران اسلامی علمداران بصیرت و عزت و عظمت ایران اسلامی هستند ماموستا ملا عبدالله غفوری در مراسم یادواره 135 لاله سرخ عرش نشین دروازه اورامانات که روز چهارشنبه در تالار وحدت شهر روانسر برگزار شد افزود: همه ما مدیون دلاوری ها و قهرمانی های شهدا هستیم و نباید راه شهدا را فراموش کنیم، چرا که دستاوردهای این نظام مقدس مدیون ایثارگری های این عزیزان است.

وی با اشاره به اینکه ما وظیفه انتقال پیام و ارزش‌های شهدا در جامعه را به عهده داریم اظهار کرد: شهدا برای دفاع از دین و نظام ایثار و جانفشانی کردند و این ارزشها ستودنی است.

امام جمعه روانسر ادامه داد: یکی از نعمت های بزرگ دین اسلام شهادت است و امروز فرهنگ شهادت و یادواره شهدا باید ارتباطی بین نسل گذشته و نسل حاضر ایجاد کند. ماموستا غفوری با تاکید بر تداوم نام، یاد و راه شهدا و انتقال ارزش های اسلامی به نسل جوان افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی به برکت خون شهدا و استقامت ملت به ثمر رسیده و لازم است با تمام توان از این انقلاب محافظت کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه روانسر نیز گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا ، ترویج ارزش‌ های انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف برگزاری یادواره شهدا است سرهنگ علی اصغر اله دانه افزود: دشمن از آموزه های شهادت طلبی ملت ایران هراس دارد و می خواهد فرهنگ ایثار و شهادت را از ملت ایران سلب کند.

وی با بیان اینکه با تأسی از فرهنگ شهادت بسیاری از تهدیدهای بزرگ را با موفقیت و سربلندی پشت سر گذاشته ایم، گفت: جاری و ساری بودن این فرهنگ ارزشی در جامعه به نوبه خود تحقق اهداف نظام و انقلاب را در پی دارد.

وی اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با ایستادگی و مقاومت به اقتدار رسیده و این مولفه نباید فراموش شود.