جهش تولید | چهارشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۹

شهرداری کرمانشاه صاحب کلینیک درمانی می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرداری کرمانشاه صاحب کلینیک درمانی می‌شوند

خانواده 4000 نفره شهرداری کرمانشاه صاحب کلینیک درمانی میشوند

عضو شورای شهر کرمانشاه از راه‌اندازی کلینیک درمانی ویژه کارکنان شهرداری خبر داد.

محمد شه پرست در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه اظهار کرد: شهرداری کرمانشاه در محل چهارراه جوانشیر ساختمانی دارد که در سالهای گذشته به عنوان ساختمان پزشکان فعال بوده است.

وی تصریح کرد: این ساختمان حالا چند سالی است بدون استفاده مانده و به همین علت اعضای شورا تصمیم گرفتند تا آن را به یکی از فرهنگسراهای کرمانشاه تبدیل کنند.

عضو شورای شهر کرمانشاه اظهار کرد: شهردار کرمانشاه با توجه به درک بالای خود و احساس نیاز در زمینه احداث کلینیک درمانی ویژه نیروهای شهرداری و خانواده آنها، لایحه‌ای را به شورای شهر کرمانشاه فرستاد تا ساختمان مذکور به کلینیک درمانی ویژه کارکنان شهرداری تبدیل شود.

شه‌پرست با اشاره به موافقت اعضای شورای شهر کرمانشاه با این لایحه، گفت: در حال حاضر کارهای راه‌اندازی این کلینیک آغاز شده و جلساتی نیز در این زمینه با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به روند انجام کارها، این کلینیک در آینده‌ای نزدیک راه اندازی می‌شود.

این عضو شورای شهر کرمانشاه در خصوص اعتبار لازم برای راه‌اندازی این کلینیک گفت: از آنجا که این ساختمان در گذشته کاربری ساختمان پزشکان داشته نیازی به تغییرات جدی ندارد و تنها بحث تامین تجهیزات آن است که آن هم هزینه چندانی ندارد.

وی افزود: برای تامین پزشکان آن نیز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قول مساعد داده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این کلینیک را راه‌اندازی کنیم.