سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

شهیدان رجایی و باهنر ولایت مداری را سرلوحه عمل خود قرار داده بودند - نمایش محتوای خبر

 

 

شهیدان رجایی و باهنر ولایت مداری را سرلوحه عمل خود قرار داده بودند

شهیدان رجایی و باهنر ولایت مداری را سرلوحه عمل خود قرار داده بودند

نماینده مجلس شورای اسلامی کرمانشاه گفت: شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی سالم برای انقلابی بودن و انقلابی زیستن بودند که همواره ولایت مداری و مردم داری را سرلوحه عمل و رفتار خود قرار داده بودند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید قاسم جاسمی روز دوشنبه در همایش بسیج کارمندان در سرسرای اجتماعات شرکت نفت و پالایش کرمانشاه افزود: عرض و طول جغرافیای تفکر بسیجی به اندازه عرض و طول تمام کشور است.

وی گفت: به فرموده مقام معظم رهبری بسیجی بودن و تفکر بسیجی متعلق به همه جای کشور و در قشرهای مختلف اعم از زن و مرد، دختر و پسر، پیر و جوان، کارمند و بازاری، اقوام و اقلیت ها دینی است. پوی در ادامه با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) که هر جا بسیج و تفکر بسیجی باشد دست دشمنان به آنجا نخواهد رسید گفت: هر اداره و ارگانی نمادی دارد، تفکر بسیجی هم نمادی است از روحیه انقلابی، ولایت مداری، خدمت به مردم، آگاهی بخشی و بصیرت دادن به افراد جامعه و حضور در صحنه چه فیزیکی و چه تفکری برای دفاع از نظام و دستاوردهای آن است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسناد و مدارکی از عملکرد و برنامه های اجرای برجام در اختیار اعضای این کمیسیون قرار دارد، اظهار داشت: با توجه به تلاش ها و مجاهدات های تیم مذاکره کننده هسته ای که در اجرای برجام انجام داده اند اما در عمل توفیق صددرصدی نداشتند و نقطه ضعف آنها هم همان چیزی است که مقام معظم رهبری فرمودند اعتمادسازی قبل از اجرای برجام که نباید اعتماد به غربی ها می کردند.

وی در ادامه گفت: دولت باید برجام 2 یعنی اقتصاد مقاومتی را به اجرا بگذارد زیرا بهترین راه مقابله با دشمنان و رونق اقتصادی کشور، اجرای اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل مورد تاکید رهبری است.

در پایان این همایش از خانواده شهید حاج ناصر سیفی به عنوان شهید شاخص بسیج کارمندان تجلیل و قدردانی شد.