جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

شورای نگهبان امین نظام جمهوری اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای نگهبان امین نظام جمهوری اسلامی

شورای نگهبان امین نظام جمهوری اسلامی

امام جمعه قصرشیرین در دیدار با اعضای هیات نظارت شورای نگهبان قصرشیرین گفت: شورای نگهبان امین نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام علی ملکی روز پنجشنبه افزود: یکی از آرزوهای انسان های مومن شهادت است که باب آن باز است و حرکت اعضای این نهاد اسلامی نیز در مسیر شهادت است.


وی گفت: شورای نگهبان نهادی حساس و مهم برای نظام است که شرعیت قوانین و تطابق با قانون اساسی را انجام می دهد و تایید تمام نامزدهای انتخاباتی اعم از رییس جمهوری ، نمایندگان مجلس و خبرگان نشانه اهمیت کار این نهاد اسلامی است.

وی با بیان اینکه سرنوشت مردم در دست این نهاد انقلابی است خطاب به اعضای این نهاد اظهار کرد که باید با تمام وجود این وظیفه سنگین را بجا آورید و مسوولیت خدمت بسیار ارزشمند را حفظ کنید.

امام جمعه قصرشیرین گفت: اعضای این نهاد بدون چشم داشت مالی برای صیانت از دین خدا تلاش می کنند زیرا امروز پرچم رسول خدا (ص) در دستان جمهوری اسلامی ایران است و شما امانتداران این نظام هستید.

حجت الاسلام ملکی بیان کرد: هرکدام از اعضای این نهاد سرباز و تابلو نظام اسلامی هستند و رفتارشان در معرض دید مردم است لذا باید در اعمال خود دقیق شوید.

رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان شهرستان قصرشیرین نیز در این دیدار گفت: شورای نگهبان یادگار ارزشمند امام راحل است.

کامران بدری افزود: این نهاد از ارکان مهم جمهوری اسلامی بوده که خدمات ارزشمند و قابل توجهی در طول 36سال عمر با برکت انقلاب اسلامی ارایه داده است.

وی گفت: رمز موفقیت شورای نگهبان در اتصال به ولایت فقیه است و احکام و دستورات آن بوسیله ولی امر مسلمین جهان امضا می شود.

وی ادامه داد: نظارت شرعی و قانونی بر قوانین و مقررات ، تفسیر قانون اساسی و نظارت برانتخابات و همه پرسی ها از وظایف این نهاد انقلابی است.

بدری گفت: هیات نظارت شورای نگهبان قصرشیرین آمادگی کامل دارد تا در اسفندماه سال جاری دو انتخابات بزرگ و سرنوشت ساز خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را با قاطعیت و سلامت کامل برگزار کند.

در پایان این دیدار امام جمعه و اعضای هیات نظارت شهرستان قصرشیرین با حضور در مزار شهدا با آرمانهای امام و شهدا تجدید بیعت کردند.

قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار نفر جمعیت دارد.