جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

شکوه حضور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شکوه حضور

Loading the player...

مقام معظم رهبری، حضرت آیة الله العظمی خامنه ای، دامت برکاته در این باره چنین فرمودند: «اولا، روز 22 بهمن سال 1357 یک روز بریده از قبل نبود، آنچه در آن روز اتفاق افتاد محصولی بود از تلاش همه جانبه ای که در طول سال های متمادی قبل از آن انجام گرفته بود و این تلاش از سوی همه قشرهای این کشور بود.
ثانیا، آن چیزی که قشرهای کشور ما را به هم مربوط می کرد برای این مبارزه، ایمان اسلامی بود و لذا مبارزه در طول سال های پیش از 22 بهمن 57 در مسجدها و حسینیه ها و مجالس سخنرانی و در حوزه علمیه قم و بعضی دیگر از حوزه ها جلوه مخصوصی داشت، این ها در حقیقت کانون های اصلی مبارزه بود.
ثالثا، این مبارزه حول یک محور رهبری مشخص و قاطعی جریان داشت که در طول دوران تاریخ ما از بعد از اسلام تا این روزگار، ملت ما چنین رهبری به خود ندیده بود.
رابعا، مردم بر اثر آن ایمان و آن رهبری بر اثر آنچه شنیده بودند و معتقد شده بودند در صحنه مبارزه از همه امکاناتشان برای پیروزی بر دشمن استفاده کردند ... کسانی که در مبارزه بودند، حاضر بودند برای خود سختی و ناراحتی را قبول کنند و نیروی خود را صرف مبارزه کنند» مردم متعهد کرمانشاه با اتصال به شاهراه بزرگ راهپیمایی در سراسر کشور بر حمایت از آزادی و آزادگی تاکید کردندپیر و جوان، کوچک و بزرگ، شهری و روستایی، روحانی و دانشگاهی در سرزمین گهواره تمدن ، گام به گام هم یکصدا و یک دل بزرگی و عزت ایران و ایرانی را به رخ جهانیان کشیدنداهالی کرمانشاه امروز با حضور قاطع و پرشورشان ثابت کردند میراث این انقلاب مردمی حفظ استقلال، عزت پرچم و غرور ملی است.

ویژه برنامه شکوه حضور به مناسب 22 بهمن ماه از ساعت 08: صبح روز یکشنبه همگام و همراه مردم کرمانشاه و همیشه در صحنه در کنار مردم بوده و حضورمردم و این همبستگی را در قاب تصویر کشیده .

 

سال تولید: زمستان 96

تهیه کننده : غلامحسین منوچهری ، فرهاد شیری

کارگردان : پیمان امینی ، بهرام ارجمندیان ، حسین بیات

مجری : مسعود جوانرو

تصویربردار : خسرو امیریان ، فردین اکبری ، رامین دانیالی ، عباس ولئیی ، محمد معافی ، اسد مظفری ، صابر کارگر ، محمد سعید شعبانی ، رضا قیصری حسین محمدی

صدابردار : بابک آقا امیدی ، امین معافی ، حسن قاسمی ، علیرضا حمید آبادی

دستیار فنی : بهزار کرمی ، امیرعلی کهریزی ، بهادر بگلری