رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

صدور بیش از 2 هزار فقره کارت هوشمند ملی در کنگاور - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور بیش از 2 هزار فقره کارت هوشمند ملی در کنگاور

بیش از 2 هزار فقره کارت هوشمند ملی در کنگاورصادر شد

رئیس اداره ثبت احوال کنگاور از صدور دو هزار و 200 فقره کارت هوشمند ملی برای افراد بالای 15 سال این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

علی سلطانی فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تاکنون با احتساب سال های گذشته بیش از 2 هزار و 860 کارت ملی هوشمند در شهرستان کنگاور صادر شده است، افزود: کارت هوشمند ملی در ابتدا تنها برای افراد بالای 15 سال که فاقد این کارت بودند صادر می شد اما با تمهیدات صورت گرفته تمام افراد می توانند برای دریافت این کارت شناسایی هوشمند اقدام کنند.

وی بیان کرد: هم اکنون پیش ثبت نام صدور کارت هوشمند ملی در مرکز اداره پست، دفاتر پیشخوان و کافی نت های کنگاور در حال انجام است.
سلطانی فر اضافه کرد: افراد همچنین می توانند با مراجعه به مراکز پیش بینی شده و یا از طریق سامانه اینترنتی www.ncr.ir نسبت به پیش ثبت نام برای صدور و دریافت کارت هوشمند ملی اقدام کنند.
رئیس اداره ثبت احوال کنگاور گفت: از مزایای اصلی کارت ملی هوشمند نسبت به کارت ملی کاغذی امنیت بالای آن چه به لحاظ بصری و چه به لحاظ دیجیتالی است و می توان اطلاعات محرمانه تری را با ضریب اطمینان بالا بر روی کارت ملی هوشمند نگهداری کرد.
کنگاور در شرق استان کرمانشاه بیش از 84 هزار نفر جمعیت دارد.