سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

صدور 91 پروانه‌ بهره‌برداری صنعتی در کرمانشاه طی سال جاری - نمایش محتوای خبر

 

 

صدور 91 پروانه‌ بهره‌برداری صنعتی در کرمانشاه طی سال جاری

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از صدور 91 پروانه‌ بهره‌برداری صنعتی در استان کرمانشاه از ابتدای امسال تا کنون خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، نعمت‌الله حقیقی در حاشیه بازدید و افتتاح چند طرحی صنعتی استان با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت که امروز (14 بهمن) انجام شد، اظهار کرد: از ابتدای امسال تا کنون 91 پروانه بهره‌برداری صنعتی در استان صادر شده که سرمایه‌گذاری آنها بیش از 1700 میلیارد ریال بوده است.

وی اشتغالزایی این واحدها را نیز 1650 نفر اعلام کرد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه افزود: با این تعداد پروانه که از ابتدای امسال صادر شده، تعداد کل پروانه‌های بهره‌برداری صنعتی استان به 1010 مورد رسیده است.

حقیقی همچنین از شناسایی 240 واحد راکد و یا نیمه فعال در استان هم خبر داد و تصریح کرد: هدف‌گذاری کرده بودیم که برای سال جاری 50 واحد را به چرخه تولید بازگردانیم که با وجود اینکه تا پایان سال هنوز زمان زیادی باقی مانده، تمام این هدف‌گذاری محقق شده است.

منصور خدیوی مدیرعامل شرکت زمزم نیز از افتتاح قوطی سازی زمزم در شهریور سال آینده خبر داد. وی تاکید کرد: این واحد ظرفیت تولید 160 قوطی در دقیقه دارد و برای 180 نفر ایجاد شغل می‌کند. خدیوی پیشرفت فیزیکی کنونی این واحد را نیز 85 درصد اعلام کرد.

امروز از شرکت بیوایمپلنت کرمانشاه نیز بازدید صورت گرفت. این شرکت با یپشرفت فیزیکی حدود 65 درصد در شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه قرار دارد.