جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

صعود به دسته دو جهان افتخار بزرگی برای بانوان بود - نمایش محتوای خبر

 

 

صعود به دسته دو جهان افتخار بزرگی برای بانوان بود

صعود به دسته دوجهان افتخار بزرگی برای بانوان بود

نفر اول تنیس روی میز بانوان ایران گفت: صعود به دسته دو جهان آن هم برای اولین بار افتخار بزرگی برای بانوان ایران بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، ندا شهسواری در جمع خبرنگاران در مورد راهیابی تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران به دسته دو جهان اظهارکرد: واقعا از این اتفاق بسیار خوشحالم، چون برای اولین بار است. این صعود افتخار بزرگی برای تیم ملی بانوان است و نباید از کنار آن به سادگی گذشت.

وی در مورد سطح رقابت‌ها گفت: امسال با توجه به اینکه سال المپیک است، همه تیم‌ها با قدرت آمده‌اند و اصلا انتظار این را نداشتیم که تا این حد قوی ظاهر شوند، اما خوشبختانه ما قوی‌تر بودیم و توانستیم شکست‌شان دهیم.

نفر اول تنیس روی میز بانوان ایران که با دو برد در دیدار با ونزوئلا کار بزرگی کرد، گفت: با این موفقیت توانستیم پاسخ خوبی به کسانی که برایمان زحمت کشیده بودند، بدهیم. فدراسیون در مدت آماده سازی تمام شرایط را برای ما فراهم کرد و از آنها تشکر می‌کنم.

شهسواری تاکید کرد: در مسابقات دسته دو جهان شرایط کاملا متفاوت و سخت بوده، چون تیم‌های قدرتمندی حضور دارند و باید بتوانیم در دوره آینده که دو سال دیگر است، به شرایط بهتری برسیم.

ملی پوش تنیس روی میز کشورمان با اشاره به مسابقات آینده گفت: امیدوارم اردوهای خوب ما ادامه داشته باشد و بتوانیم در مسابقات کسب سهمیه در هنگ کنگ به المپیک 2016 ریو برسیم.

تیم ملی تنیس روی میز بانوان فردا در دیدار فینال دسته سه جهان ساعت 16 و 30 دقیقه به وقت محلی به مصاف ازبکستان می‌رود.  ازبکستان با شکست قزاقستان به فینال رسید.